Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Czego się boi Ewa Domżała?
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Gutex1 Superbojownik od 29 sierpnia 2013
2018-03-10 13:21:32 Zgłoś
https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,23124296,porachunki-narodowcow-11-ciosow-dwa-w-glowe-czego-sie-boi.html

Ewa Domżała ujawniła rosyjskie powiązania Antoniego Macierewicza i deweloperskiej Grupy Radius. Jej partner Łukasz R. dostał 11 ciosów nożem.

Do ataku doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek.
We wtorek rano Ewa jeszcze o tym nie wiedziała. Nie miała żadnej wiadomości od swojego chłopaka, ale spodziewała się, że go zobaczy po południu (tak byli umówieni). Tego dnia o godzinie 10 wystąpiła w sejmie na zamkniętym posiedzeniu parlamentarnego zespołu ds. bezpieczeństwa państwa.

Zeznając przed posłami, Ewa Domżała opisała związki Jacka Kotasa (słynny „rosyjski łącznik Macierewicza”) z polsko-szwajcarskim biznesmenem Robertem Szustkowskim. A także z moskiewskimi oligarchami Andriejem Skoczem i Lwem Kwietnojem.

Panowie Szustkowski, Skocz i Kwietnoj należą do tzw. mafii sołncewskiej. To rosyjsko-globalna organizacja przestępcza współpracująca z wojskowym wywiadem Kremla.

Podwładny Szustkowskiego, Jacek Kotas, w 2007 r. dostał prawo dostępu do tajemnic polskiej armii. Dał mu je kontrwywiad wojskowy kierowany przez Macierewicza. W 2013 r. Kotas założył organizację NCSS, z której Macierewicz rekrutował antynatowskich i prorosyjskich ekspertów do swojego ministerstwa obrony.

Po posiedzeniu zespołu Ewa wróciła z sejmu do domu i czekała na swojego partnera. Po południu Łukasz się nie pojawił. Wieczorem kobieta dowiedziała się, że jej chłopak leży w śpiączce w szpitalu. Dostał 11 ciosów 22-centymetrowym nożem w klatkę piersiową i w głowę.

Łukasz R. został zaatakowany przez kolegę-narodowca Marcina C. którego znajomi na Facebooku podpisują się cyrylicą. Napastnik jest też chłopakiem Judyty B. Ona z kolei jest znajomą osób związanych z Szustkowskim i jego rosyjsko-mafijnym układem.

Marcin C. został aresztowany pod zarzutem usiłowania zabójstwa.

„Kobyłka, miasteczko pod Warszawą. Noc z niedzieli na poniedziałek 5 marca. Po północy na jednej z posesji rozgrywa się dramat. Z nożem na Łukasza R. rzuca się Marcin C. (rocznik 1986). Zadaje mu łącznie 11 ciosów, dwa z nich trafiają w głowę.

Marcin C. został zatrzymany krótko po zdarzeniu. Był nietrzeźwy.

– Marcinowi C. przedstawiliśmy zarzuty usiłowania zabójstwa i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu (...) Mogę tylko zaznaczyć, że nie kwestionował udziału w zdarzeniu, ale nie przyznał się do zarzucanego mu czynu – mówi ‘Stołecznej’ prokurator Marcin Saduś (...).

Na posesji znaleziono 22-centymetrowy nóż, którym zadano ciosy. Ranny 29-latek w ciężkim stanie jest w szpitalu pod Warszawą. Ze śpiączki wybudził się dopiero po kilku dniach.

Policja zatrzymała też kobietę. Na tym etapie postępowania przesłuchano ją w charakterze świadka. Według naszych źródeł jest to Judyta B., dziewczyna Marcina C. Prokuratura nie zaprzecza (...).

Według naszych źródeł aresztowany Marcin C. zeznał, że atak miał przyczyny ‘finansowo-prywatne’.

Marcin C. zamieszczał na Facebooku nacjonalistyczną propagandę. Jego znajomym jest Bogdan Byrzykowski – założyciel skrajnego Narodowego Odrodzenia Polski (NOP). Łukasz R., ofiara ataku, też jest narodowcem. W tym środowisku przemoc nie jest rzadka.

Łukasz R. w prywatnym życiu jest partnerem Ewy Domżały, znanej w latach 90. bizneswoman. Formalnie pozostaje ona żoną milionera Macieja Domżały, współwłaściciela Grupy Radius (konsorcjum spółek deweloperskich). Od lat nie żyją ze sobą.

Trzy tygodnie temu Ewa Domżała w wywiadzie dla tygodnika ‘Polityka’ przedstawiła związki Grupy Radius z tzw. mafią sołncewską (rosyjska organizacja przestępcza współpracująca z kremlowskimi specsłużbami). Według Domżały współwłaściciel Grupy Radius Robert Szustkowski był sterowany i opłacany przez ‘sołncewskich’ oligarchów Lwa Kwietnoja i Andrieja Skocza.

Domżała mówiła też o bliskiej relacji Szustkowskiego z Jackiem Kotasem. Kotas to wieloletni prezes spółek Grupy Radius i działacz polityczny. Jest m.in. założycielem prywatnego think tanku Narodowe Centrum Studiów Strategicznych, z którego Antoni Macierewicz, gdy był ministrem obrony, rekrutował współpracowników, w tym antynatowskich i prorosyjskich, jak Grzegorz Kwaśniak i płk Krzysztof Gaj. W 2007 r. Kotas był wiceministrem obrony w rządzie PiS. Kierowany przez Macierewicza kontrwywiad przyznał mu wtedy prawo dostępu do tajemnic armii. Pytani po latach o tę sprawę, ludzie Macierewicza mijali się z prawdą i plątali.

(...)
We wtorek Domżała zeznawała na zamkniętym posiedzeniu parlamentarnego zespołu ds. bezpieczeństwa państwa, powołanego przez PO. Zespół zajmuje się m.in. rosyjskimi powiązaniami Macierewicza. Posłowie nie nagłaśniali posiedzenia. Mówią nam, że kobieta potwierdziła ujawnione wcześniej informacje.

Tego dnia była umówiona z chłopakiem – Łukaszem R. Nie wiedziała, co się stało. – Dopiero potem przeczytałam na Facebooku jego matki, że on już drugi dzień leży na intensywnej terapii – mówi ‘Wyborczej’.
W Sejmie Domżała prosiła posłów o ochronę. Czuje się zagrożona. Od kiedy zaczęła ujawniać powiązania Grupy Radius, dostaje obelgi – także od krewnych związanych z Radiusem. Ich znajomą jest Judyta B., dziewczyna aresztowanego Marcina C.

– Niedawno dzwoniła do mnie żona Szustkowskiego. Powiedziała, że będą trupy – dodaje Domżała.
Niektórzy z facebookowych znajomych Marcina C. przedstawiają się jako polscy nacjonaliści, ale swoje imiona i nazwiska piszą cyrylicą. Sam Marcin C. publicznie występował w imieniu ‘Legionu Reduty Ordona’. Grupę tę popiera nacjonalistyczna organizacja Obóz Wielkiej Polski. O jej związkach z Kremlem ‘Wyborcza’ pisała rok temu.

W Sejmie słyszymy, że posłowie opozycji chcą wystąpić o ochronę dla Domżały”.

--
czary_mary
czary_mary Superbojownik od 4 lutego 2003 | Lwów
2018-03-10 14:07:33 Zgłoś
OWP, ONR ... Piłsudski się z nimi nie pie.... ł, a my znowu musimy czekać na zmianę władzy i kogoś z jajami, żeby to gówno posprzątać


Ostatnio edytowany: 2018-03-10 14:07:56

--
Pobiliśmy stalinowców, pobijemy i pisowców.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
wisz-nu Superbojownik od 9 maja 2003 | Toruńsk | GG: tajne/poufne
2018-03-10 15:17:57 Zgłoś
no cóż mogę napisać... StopNOP

--
Wszelkie prawa zastrzeżone. Czytanie niniejszego tekstu bez pisemnej zgody surowo wzbronione.
Forum > Hyde Park V > Czego się boi Ewa Domżała?
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj