Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
 
Album:
 «   » 
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
Krasula, Józia i Różyczka poszukiwane

Trzy młode jałówki wyprowadzili z obory w jednej z miejscowości w gminie Siennica nieznani Policji złodzieje. Zwierzęta zostały doprowadzone do drogi, prawdopodobnie zapakowane do samochodu i wywiezione. Policjanci z dochodzeniówki i kryminalni pracują teraz nad rozwikłaniem tej sprawy. Funkcjonariusze zwracają się o pomoc do osób, które mogą wiedzieć, gdzie trafiły jałówki. Sprawdzą każdą informację. Właściciele również liczą na odzew w tej sprawie.

Zbliżała się noc. Właściciel jednego z gospodarstw w gminie Siennica kończył wieczorny obrządek. Dokładnie sprawdził i zamknął oborę, w której trzymał młode jałówki. Domownicy poszli spać. Kiedy o 7.00 rano ten sam rolnik poszedł sprawdzić, jak minęła zwierzakom noc i nakarmić swój inwentarz, zobaczył, że obora jest otwarta.

Szybko wbiegł do środka. Okazało się, że w środku nie ma Krasuli, Józi i Różyczki. Trzy młode jałówki zniknęły. Policjanci dokładnie sprawdzili miejsce przestępstwa i całą okolicę. Bez skutku. Najprawdopodobniej jałówki zostały zapakowane do dostawczego auta i wywiezione w nieznane. Dochodzenie trwa.

Policjanci chcą pomóc właścicielom w odzyskaniu skradzionego inwentarza. Dlatego apel o pomoc do mieszkańców, którzy mogli widzieć podejrzane osoby lub samochody w tamtej okolicy, szczególnie w porze wieczorowej. Policjanci sprawdzą każdy sygnał, informację i wersję podaną przez mieszkańców. Działania zmierzają do odnalezienia i odzyskania Krasuli, Józi i Różyczki, a także do zatrzymania złodziei, którzy zabrali zwierzęta z obory.

Wszelkie informacje można przekazywać telefonicznie do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim (025) 759 72 00, 112, 997 lub Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego (025) 759 72 67, a także do najbliższej jednostki Policji.

Policjanci podają opis młodych krówek: Józia i Krasula mają czarne łaty, a Różyczkę odróżniają czerwone łaty. Wszystkie trzy nie skończyły jeszcze roku.

http://www.policja.waw.pl/portal/pl/1/2145/Krasula_Jozia_i_Rozyczka_poszukiwane.html

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagąDodatkowe informacje
Plik: ktokolwiek-widzial-ktokol…
Rozmiar: 1000x1063, 156 kB
Wyświetleń: 1810
Ulubione dla 1 osób
Dodano: 2009-05-07 17:32:47
Status: Publiczny
Pokaż kody do umieszczania

Zobacz także starsze rzeczy z Szaffy:
Ten plik lubią:
Klaus93    przed dinozaurami
Pokaż wszystkich
Kod HTML wszystkich zdjęć albumu do umieszczenia na dowolnej stronie: