Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
 
 «   » 
Sytuacja jest komiczna
Przeglądam komentarze pod filmem Barbary Pieli. Myślałem, że na JM średni poziom inteligencji jest nieco wyższy niż na ogólnopolskich forach, ale widzę, że ludzie kompletnie nie myślą.

Pisiory w TVP atakują WOSP, zwolennicy się wqrwiają i godowi żyły sobie wypruć żeby pokazać, że tego roku na przekór zbiorą więcej. I zbiorą z pewnością, po takim ataku w TVP? Po zbiórce nastąpi podział kasy, nie całej oczywiście. I Mrówka jest cała i PiS dostaje, no bo komu podlega służba zdrowia? W sposób pośredni, bo co prawda WOSP w porównaniu do NFZ daje grosze bez znaczenia w skali kraju, ale jednak coś daje: karetkę, jakąś aparaturę, czy kilka łóżek i już jest parę groszy do przodu w lecznictwie. Nie wiem ile to może być promili, ale akcja i zaangażowanie jest takie, jakby bez WOSP służba zdrowia miała paść za tydzień. I biznes się kręci, a bogobojny ludek płaci. Bogobojny w sensie wyznawców J. Owsiaka :-) . Nawet w NaTemat piszą, a tam jak wiadomo piszą tylko prawdę, że Kaczyński od dawna daje datki na WOSP.

To tak jak w tym starym kawale o dwóch żebrakach:

Dwóch żebraków siedzi na chodniku. Jeden z nich trzyma duży krzyż, a drugi dużą gwiazdę Dawida. Obaj trzymają wyciągnięte kapelusze na datki pieniężne. Ludzie przechodzą, spoglądają długo na żebraka z Gwiazdą Dawida, ale nikt mu nic nie wrzuca, natomiast za każdym razem zbiera coś żebrak z krzyżem. Podchodzi zakonnik, staje przed żebrakiem z gwiazdą i mówi:- Nie zdajesz sobie sprawy, że to chrześcijański kraj? Nie otrzymasz tu żadnej jałmużny, trzymając gwiazdę Dawida.Po odejściu zakonnika żebrak zwraca się do tego z krzyżem:- Ty, Jojne, patrz, on próbował nas uczyć, jak się robi interes.

No i kto ostatecznie jest wyruch**ny? :-)

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagąDodatkowe informacje
Plik: f9c57fcwosp73
Rozmiar: 623x678, 54 kB
Wyświetleń: 1298
Ulubione dla 5 osób
Dodano: 2019-01-12 17:11:32
Status: Publiczny
Pokaż kody do umieszczania

Zobacz także starsze rzeczy z Szaffy:
Ten plik lubią:
carlosjfr    rok temu
krzysiak3    rok temu
travian    rok temu
wujtusk    rok temu
HomerSimpson1    rok temu
Kod HTML wszystkich zdjęć albumu do umieszczenia na dowolnej stronie: