Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Szczegóły
Początek: 2014-04-26 13:00:00

Głosowanie: 2014-05-06 13:00:00

Koniec: 2014-05-12 13:00:00

Status: zakonczony

82224x oglądano

Zgłoszenia:
    Nadesłano: 26
    Zakwalifikowano: 24
    Odrzucono: 2

Ilość uczestników: 22


Zobacz nadesłane prace

Zobacz nagrodzone prace

Wymyśl sposób na oklejenie pewexowej nysy!

WYNIKI

No i komisja miała twardy orzech do zgryzienia, czerwona nyska była piękna, tylko że chcemy zachować charakter i wygląd klasyka, który już ma prawie 25 lat. Toteż ostatecznie jury wyróżniło 3 bojowników:

  • haski75 - za fajną kompozycję i niezłe teksty, choć na czerwono na pewno jej nie zrobimy
  • super_koziol - za nyskę w wersji panda
  • ogur323 - za fajny motyw sylwetki miasta na dole nyski

Każdy z nich otrzymał status superbojownika oraz bon na 100 zł do wydania w sklepie Pewex.pl

Wszystkim dziękujemy za nadesłane prace!

========================================================Jak wiecie reaktywowany sklep Pewex wszedł w posiadanie Nysy z 1990 roku, klasycznego polskiego pojazdu transportowego. Akurat ten model służył w milicji do przewozu osób, wiadomo jakiego pochodzenia, potem odkupił ją jeden z milicjantów, który woził żonkę na wakacje nad morze, by po jej śmierci (żony) sprzedać ją komuś z Wrocławia, który zrobił z niej imprezobus, który został po tym ogłoszeniu w tym artykule odsprzedany do Wawy, gdzie woził ludzi między klubami, a w tym roku przejął go Pewex.


ZADANIE

Samochód jest biały i to się zmieni - może z twoim udziałem. Samochód ma służyć do celów zgodnych z mottem "Pewex - sprzedaż obwoźna i w internetach" i to jest coś co trzeba na nim zaznaczyć.

Czekamy na pomysły oklejenia bryki - można pójść na total i zakleić całość jakimiś kolorowymi obrazkami, a można dać subtelne prlowskie napisy. Na pewno gdzieś musi pojawić się logo firmowe, a poza tym... - to już od ciebie zależy. Możesz stworzyć potworność, tak fantastyczną, że jej nie wykorzystamy, ale naród sie uśmiechnie, możesz też pojechać niczym mistrz bauhausu i stworzyć dzieło designerskiego geniuszu.


Popuść wodze fantazji, pokombinuj, a może twoje dzieło będzie zwiedzać świat!

Do projektu możesz użyć szablonu:


Możesz wrzucić obrazki rodem z PRL (np. retro.pewex.pl), możesz wykorzystać materiały firmowe, możesz wykorzystać produkty ze strony, albo też zupełnie inne rzeczy.
Np. firma z Łodzi - Soki z Żuka ma taki piękny wóz - link.

NAGRODYKonkurs sponsoruje Pewex i nagrody będę nieco inaczej zrobione niż zwykle. Ponieważ samochód będzie w mniejszym lub większym stopniu oklejony zgodnie z pomysłami jednej lub większej ilości osób, to postanowili podzielić nagrodę w zależności od udziału pomysłu - co oznacza, że nagrodę 300 PLN na wydanie na zakupy ciuchów marki Pewex - czyi z tej strony może dostać 1 osoba, jeśli tylko jej pomysły będą wykorzystane, ale może też dostać ją 4 osoby na spółkę do podziału.


Najnowsze zgłoszenia do konkursu

Bojownicy biorący udział w konkursie