Każdy z nas chciałby być wiecznie piękny i młody, ale czas jest nieubłagany i dosięga każdego. Dzisiaj z waszą pomocą zamierzamy go troszeczkę przyspieszyć i przyozdobić w zmarszczki kilka mniej lub bardziej znanych osób. Czas na masowe robienie babć i dziadków! :-)
ZADANIE, CZYLI O CO KAMAN?
Idea konkursu jest prosta jak drut - bierzecie na tapetę jakąś fikcyjną lub realną postać, którą wszyscy powinni kojarzyć i... postarzacie ją! Środków do tego celu jest mnóstwo: moherek na głowę, sfilcowane ubrania, zmarszczki, pogrubienie, siwe włosy - wybierzcie to co najbardziej pasuje do danej postaci. W tworzeniu zmarszczek pomocny może okazać się
ten tutorial, ale liczymy przede wszystkim na waszą oryginalność i pomysłowość (a udowodniliście nam, że jesteście prawdziwym wulkanem kreatywności!).
ZASADY
- Oczywista oczywistość, czyli nie postarzamy starych osób
- Praca musi być waszego autorstwa
- Dodajecie link do pliku źródłowego w opisie pracy
- Bierzecie najróżniejsze postacie z wielu dziedzin - ograniczenie się np. tylko do polityków sprawi, że wasza praca będzie nudna; z drugiej strony, im bardziej niepowtarzalna będzie, tym większa szansa na wygraną
NAGRODY
Warto wziąć udział w naszym konkursie - autorom najlepszych prac
przedłużymy konta, a dla zdobywców trzech pierwszych miejsc dodatkowo przygotowaliśmy następujące nagrody:
- książka EROPAK
- książka Absurdy PRL-u 2
- płyta CD POPISDEAD! ROXY FM Gramy Po Bandzie
Każdy ze zwycięzców wybiera jedną rzecz, którą chce otrzymać. Oprócz tego, wasze prace pojawią się na głównej, dzięki czemu będziecie mieli swoje 5 minut sławy.