Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Szczegóły
Początek: 2010-08-20 14:32:00

Głosowanie: 2010-08-24 06:32:00

Koniec: 2010-08-27 22:32:00

Status: zakonczony

76074x oglądano

Zgłoszenia:
    Nadesłano: 74
    Zakwalifikowano: 47
    Odrzucono: 27

Ilość uczestników: 55


Zobacz nadesłane prace

Zobacz nagrodzone prace

Postarzamy!

Każdy z nas chciałby być wiecznie piękny i młody, ale czas jest nieubłagany i dosięga każdego. Dzisiaj z waszą pomocą zamierzamy go troszeczkę przyspieszyć i przyozdobić w zmarszczki kilka mniej lub bardziej znanych osób. Czas na masowe robienie babć i dziadków! :-)


ZADANIE, CZYLI O CO KAMAN?

Idea konkursu jest prosta jak drut - bierzecie na tapetę jakąś fikcyjną lub realną postać, którą wszyscy powinni kojarzyć i... postarzacie ją! Środków do tego celu jest mnóstwo: moherek na głowę, sfilcowane ubrania, zmarszczki, pogrubienie, siwe włosy - wybierzcie to co najbardziej pasuje do danej postaci. W tworzeniu zmarszczek pomocny może okazać się ten tutorial, ale liczymy przede wszystkim na waszą oryginalność i pomysłowość (a udowodniliście nam, że jesteście prawdziwym wulkanem kreatywności!).

ZASADY

  • Oczywista oczywistość, czyli nie postarzamy starych osób
  • Praca musi być waszego autorstwa
  • Dodajecie link do pliku źródłowego w opisie pracy
  • Bierzecie najróżniejsze postacie z wielu dziedzin - ograniczenie się np. tylko do polityków sprawi, że wasza praca będzie nudna; z drugiej strony, im bardziej niepowtarzalna będzie, tym większa szansa na wygraną

NAGRODY

Warto wziąć udział w naszym konkursie - autorom najlepszych prac przedłużymy konta, a dla zdobywców trzech pierwszych miejsc dodatkowo przygotowaliśmy następujące nagrody:
  • książka EROPAK
  • książka Absurdy PRL-u 2
  • płyta CD POPISDEAD! ROXY FM Gramy Po Bandzie
Każdy ze zwycięzców wybiera jedną rzecz, którą chce otrzymać. Oprócz tego, wasze prace pojawią się na głównej, dzięki czemu będziecie mieli swoje 5 minut sławy.Najnowsze zgłoszenia do konkursu

Bojownicy biorący udział w konkursie