Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Szczegóły
Początek: 2010-08-30 10:42:00

Głosowanie: 2010-09-03 05:12:00

Koniec: 2010-09-06 23:42:00

Status: zakonczony

70521x oglądano

Zgłoszenia:
    Nadesłano: 65
    Zakwalifikowano: 56
    Odrzucono: 9

Ilość uczestników: 50


Zobacz nadesłane prace

Zobacz nagrodzone prace

Gazeta z przyszłości

Wiecie jak sprawdzić jak żyło się ludziom np. 20 lat temu? Przeczytać dowolne wydanie gazety z tamtego czasu. Dowiemy się wówczas co jedli, na kogo narzekali, jakie mieli problemy i wiele innych interesujących rzeczy. Dzisiaj jednak zajmiemy się przyszłością i zastanowimy się co nas czeka za 20 lat.

ZADANIE, CZYLI O CO KAMAN?

Waszym zadaniem będzie stworzenie wydania fikcyjnej gazety/magazynu, który ukaże się dopiero za 20 lat. Tematyka może być dowolna - nowe wydanie Faktu, Komputer Świata, Newsweeka, Bravo czy National Geographic - może warto spróbować stworzyć po jednym wydaniu z każdego rodzaju? Wybór pozostawiamy wam. Ważne aby okładka poruszała sprawy jakie wówczas nad będą dotyczyć. Polska zalana przez muzułmanów? Premiera iPhone 8? Odmładzające kapsułki? A może dzieci Justina Biebera? Pomysłów jest tysiące - realizacja ich należy do was.

ZASADY

  • Nie akceptujemy prac związanych z polityką i krzyżem - oba tematy zostały już wyczerpane i nie są niczym nowym ani śmiesznym
  • Prace, które dodajesz, muszą w opisie mieć link do plików źródłowych (!)
  • Pracę oczywiście musisz wykonać samodzielnie
  • Dodając tekst na okładce zadbaj o to, aby był on czytelny (unikaj np. żółtych napisów na białym tle)
  • Dołóż wszelkich starań aby wykorzystywane przez ciebie zdjęcia były wysokiej jakości - widoczne na pracy piksele nie wyglądają fajnie

NAGRODY

Jak zwykle wasz trud i wkład w życie konkursowe Joe Monstera zostanie odpowiednio nagrodzony. Autor zwycięskiej pracy otrzyma status Superbojownika. Oprócz tego, dla niego, dla zdobywców drugiego i trzeciego miejsca oraz dla dwóch wyróżnionych przygotowaliśmy wspólnie z serwisem Partybox.pl nagrodę specjalną. Aż 5 osób otrzyma od nas ekskluzywną okładkę personalizowaną. Wy wybieracie czasopismo, przekazujecie nam imię i nazwisko osoby oraz zdjęcie - my zajmujemy się resztą i dostarczamy wam wybraną, oprawioną w ramkę okładkę. Okładki do wyboru znajdziecie tutaj.

Najnowsze zgłoszenia do konkursu

Bojownicy biorący udział w konkursie