Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Szczegóły
Początek: 2010-06-25 08:00:00

Głosowanie: 2010-06-27 15:00:00

Koniec: 2010-06-29 22:00:00

Status: zakonczony

49726x oglądano

Zgłoszenia:
    Nadesłano: 34
    Zakwalifikowano: 27
    Odrzucono: 7

Ilość uczestników: 24


Zobacz nadesłane prace

Zobacz nagrodzone prace

Sims Real Life

Znacie fenomen gry The Sims? Wystarczy kilka kliknięć, aby poprowadzić idealne życie. Trzymając w ręku waszego gryzonia (tj. myszkę dla jasności) zdobędziecie wymarzoną pracę, najbardziej gorącą laskę czy wypasioną chatę. A gdyby tak dało się sterować naszym realnym życiem? Tutaj wszystko jest możliwe..

 
  

ZADANIE, CZYLI O CO KAMAN?

Organizacja życia może być czynnością skomplikowaną, dlatego my ją ułatwimy, wykorzystując do tego interfejs znany z The Sims! Twoim zadaniem, jest przedstawienie scenki z życia codziennego i dodanie do nich elementów typowych dla simsów. Sposób w jaki połączysz te dwa światy, zależy tylko od ciebie i twojej wyobraźni. Musisz nam udowodnić, że sterowanie naszym  życiem może być tak samo proste jak w grze! 

ZASADY

- Nie musisz być specem od The Sims, wystarczy, że poznasz interfejs gry (Google Grafika)
- Dymki, pola, przyciski - które dodajesz - niech idealnie wkomponowują się w przedstawione scenki
- Scenki muszą być z realnego życia
- Bądź oryginalnyNAGRODY

Do wygrania specjalny zestaw: gra The Sims 3 + dodatek The Sims 3: Kariera poszerzający możliwości gry. Oprócz tego przedłużenia konta dla wszystkich wyróżnionych.
http://vader.joemonster.org/upload/zfc/402844153988bathe_sims3_cover1.jpghttp://vader.joemonster.org/upload/zfc/402842429f4f6bkariera_okladka.jpg

Sponsor nagrody
 
 
Słówko o sponsorze: Firma Ultima powstała w 1997 i od tego czasu staramy się dostarczać klientom wszystkiego co najlepsze i najciekawsze w świecie elektronicznej rozrywki. Skupiliśmy się przede wszystkim na grach oraz sytemach do gier wideo oferujących zabawę na najwyższym poziomie a także produktach, które pośrednio lub bezpośrednio o tym traktują, którymi od zawsze się fascynujemy. Już od 1998 roku działamy w wirtualnym świecie, prowadząc jeden z pierwszych sklepów internetowych w Polsce. W ciągu tych kilku lat staliśmy się znaną i cenioną firmą wśród polskich graczy.
 


Najnowsze zgłoszenia do konkursu

Bojownicy biorący udział w konkursie