Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Jednośladowcy
Klub otwarty
by chaos


Założony: 2008-05-05 22:00:39
Ostatnia aktywność: 2017-03-06 09:11:32
Postów na forum: 180
66 członków
Oglądany: 6069x

Junak

Sq_Str8
Sq_Str8 - Superbojownik · przed dinozaurami
zagląda tu ktoś??



Czy ktoś z Was posiadał kiedyś Junaka? Czy da się go używać do codziennej jazdy i czy drogie są części? Jak z niezawodnością? ()

Ciekaw jestem, bo zawsze chciałem taki posiadać, boję się jednak, że będzie często mnie zawodził ;)
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
jamas - Bojownik | GG: bez · przed dinozaurami
jezeli masz cierpliwosc i gdzies wyjezdzajac sie nie spieszysz tudziesz z czystoscia nie przesadzasz bierz Junaka acha przyda Ci sie jeszcze wujek dobra rada
Piciu30
Piciu30 - Superbojownik · przed dinozaurami
Twoje obawy są jak najbardziej uzasadnione. Właściciel Junaka musi mieć sporo czasu, cierpliwości i musi być przygotowany na niespodzianki. Pominąwszy już fakt, że z Junaka zawsze olej cieknie (taka uroda ;-) ) to z racji wieku zdarzają się tym maszynom różne przypadłości. Oczywiście - jeździć można i należy, ale nie licz na to, że Twój Junak będzie niezawodny. Co do codziennej jazdy, to patrz zdanie poprzednie. Można, ale należy się spodziewać, że nie co dzień uda Ci się wrócić na motocyklu.
liver_sausage88
liver_sausage88 - Om nom nom nom · przed dinozaurami
Sq, zgłupiałeś?
Sq_Str8
Sq_Str8 - Superbojownik · przed dinozaurami
bo ja lubię junaki, no!

z ciekawości jedynie pytałem ;) bo raczej Yamahę XT660x sobie kupię
liver_sausage88
liver_sausage88 - Om nom nom nom · przed dinozaurami
No, to już bardziej
A o Junaku to myślałem że chodzi Ci o te nowe wynalazki (zapewne z Chin), stare Junaki są miodzio, ale to dla tych co więcej grzebią niż jeżdżą
Sq_Str8
Sq_Str8 - Superbojownik · przed dinozaurami
tak, o stare Junaki mi chodziło




"nowy" Junak...pffff...obrażasz mnie
Piciu30
Piciu30 - Superbojownik · przed dinozaurami
Zamiłowanie ludzi do Junaków nie wymaga chyba specjalnego opisywania - są tacy, którzy nie zamieniliby go na żaden innym motocykl. Mam kolegę, który właśnie zaczyna składanie drugiego - pierwszy odrestaurowany z drobiazgową dokładnością stoi w garażu i jeździ czasem na zloty i pokazy.
Junak to zdecydowanie rzecz dla takiego, kto ma "żyłkę" i lubi dłubaninę. W praktyce jednak więcej jest dłubania niż jazdy ;)
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
moskit122 - Superbojownik | GG: 2921499 · przed dinozaurami
ale fakt faktem, że młotek, przecinak i pare innych drobnostek starczy by go naprawić w trasie zazwyczaj, a i trzeba uważać czasem przy redukcji z 3 na 2 jak sie starter cofnie
a co do cen części, w chwili obecnej są dostępne i to jedyny plus bo są cholernie drogie w porownaniu na przyklad do czesci do ruskow, wuesek i tym podobnych
a co do wycieków, taki już uruk że jeśli nie cieknie to znaczy ze nie ma oleju :P ale są magicy co to usprawniali i podobno można zrobić niecieknącego junaka, ale to juz nie oryginał...

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.