Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
League of Legends
Klub otwarty
by SpiderFYMPL

Założony: 2012-01-06 11:29:39
Ostatnia aktywność: 2021-02-21 17:54:00
Postów na forum: 439
206 członków
Oglądany: 15713x

Duoqueue
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Tadeusz3 Superbojownik
8 lat temu
jacys chetni do wyrwania sie z rankingu 1000-1200? utknalem i co podskocze to sie trafi team nieudolny, moze w 2 bedzie latwiej
SpiderFYMPL
SpiderFYMPL Superbojownik
8 lat temu
"Szpajder" na west. Rankedy gram od niedawno dopiero obecnie elo na poziomie 1100.. :|
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Alchenik Superbojownik
8 lat temu
Niestety odpadam, gdyż z braku wolnego czasu musiałem wybierać pomiędzy lolem, a Joe i lol musiał odejść.
Maryjan89 Superbojownik
8 lat temu
Bardzo chętnie, gram na weście jako support/solo top. Rankedów nie grałem od dawna, kiedyś zrobiłem tylko 10 meczy i dostałem rata 1250, ostatnio zagrałem kilka razy które przegraliśmy i jestem w okolicach 1100.
Jeśli ktoś ma ochotę pograć na weście rankedy to nick "Kameus"
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2012-09-19 22:50:25
goras Superbojownik | GG: 8970290
8 lat temu
west
gram topa jungle lub ad carry
1148 elo obecnie
nick SirGoras
Loodwigh
Loodwigh Superbojownik
8 lat temu
Ja gram na west i ostatnio nerwy strzelają mi jak postronki bo albo ktoś się obrazi i wyjdzie albo w ogóle nie połączy albo jest nieudolny. I żeby tego był mało to zawsze w mojej drużynie tak się dzieje. Marzy mi się dobra drużyna, która się nie obraża i potrafi przyjąć przegraną na klatę i która ogarnia o co biega w grze. Gram głównie wieczorami i staram się ogarniać wiele postaci ale ostatnio dobrze gra mi się Mordziatym na midzie.

Nick: Geruda

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.