Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
League of Legends
Klub otwarty
by SpiderFYMPL


Założony: 2012-01-06 11:29:39
Ostatnia aktywność: 2021-02-21 17:54:00
Postów na forum: 439
206 członków
Oglądany: 18483x

Elo Hell

Dziecko_Niespodzianka
Wziąłem i wpadłem

A
B
Ja
C
D

>A: I mid
>B: I'll jungle
>C: I will go bot ad carry
>Ja: I will take top
(...banowanie, wybieranie, biorę Xina na solotop...)
>D: top
>Ja: taken
>D: ok. (bierze Nasusa)


No to co, Disconnect

Trzeci raz dzisiaj takie młoty Na 5 wystartowanych gier
schizma13
schizma13 - Superbojownik · przed dinozaurami
Ja się zastanawiam czy warto wychodzić i tracić 10 elo w takim wypadku czy zostać i może fartem jakoś wygrać.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Halbarad - bojownik · przed dinozaurami
Ja wczoraj miałem taką masakrę że na pięć meczy we wszystkich losowało przynajmniej jednego tragicznego feedera albo w ogóle afk.. (to ostatnie było lepszym wypadkiem zazwyczaj). I to zazwyczaj jeszcze byli to Jax albo Yi..
Dziecko_Niespodzianka
1sza gra na dzień dobry, jungle olaf disconnect po 3lvl... Nice, nice.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Maryjan89 - Superbojownik · przed dinozaurami
Ja jestem pełen podziwu dla ludzi którzy wbili elo np supportem...
W solo q jeśli sam się nie wyciągniesz to nikt Cię nie wyciągnie.
Ja np gram głównie solo top, raz zostałem zmuszony grać w dźungli (jesteś ostatni pick inni już wybrali) no to cóż, shen i oczywiście musiałem robić za prowadzącego kończąc grę 14/2/xx będąc jedynym który ogłaszał smoka/barona/towery itd. podczas gdy nasz insta lock solo top padł na początku 5 razy jako Riven (czego nie rozumiem bo ta postać jest praktycznie nie do zgankowania)
Dziecko_Niespodzianka
W końcu mi się udało przedwczoraj coś wygrać, bo zgodnie z requestem (i zawdzięczając byciu kapitanem ) dostałem ap carry mid. Co ja poradzę, że taką mam specjalizację? W drugiej kolejności ap jungle (fiddle i w zasadzie nic innego...), potem solotop, support i moja największa słabość, ranged ad carry.

Gram w tę grę wystarczająco, żeby być w stanie grać "dostatecznie" w każdej roli, ale po zarequestowaniu mid/solotop zostawienie mnie w roli ad carry albo supporta jest po prostu idiotyczne. Grając po 3-5 osób niemal nigdy nie gram na tych pozycjach, więc skąd mam nagle wyczarować wprawę?


IMHO brakuje czegoś takiego jak w WoWie - oznacza się preferowaną/preferowane rolę, i stosownie wyszukuje team. Support czeka na grę (dungeon) moment, dps - dłuuugo.


Wiadomo - liczy się tak naprawdę team queue, ale zebranie 5 osób o jednej porze dnia lub nocy jest zadaniem conajmniej... ambitnym.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Maryjan89 - Superbojownik · przed dinozaurami
Ja proponował bym się przerzucić na EU W, tam generalnie jest mniej trolli, (trafiają się głównie rano), ludzie potrafią wybierać mniej więcej zgodnie z meta, można się dogadać itd.
Na EU NE niestety jest za dużo spamujących cyrylicą trolujących ruskich i co gorsza, trzeba to przyznać, polaków. Zdecydowana większość trolli jacy mi się trafiali na EU NE to byli polacy, spamujący, wyzywający innych, niestety nie potrafiący też grać.
No i jak grałem na EU NE to zrodziła mi się pewna zasada, zawsze jak przy wyborze ktoś napisze "premade bot" albo "xyz i asd goin bot, premade" to na 90% padną dając first blooda albo wybiorą coś w stylu 2x ap bot
Dziecko_Niespodzianka
Dawno się przerzuciłem

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.