Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
League of Legends
Klub otwarty
by SpiderFYMPL


Założony: 2012-01-06 11:29:39
Ostatnia aktywność: 2021-02-21 17:54:00
Postów na forum: 439
206 członków
Oglądany: 18468x
12»

Turniej JoeMosterowy

SpiderFYMPL
SpiderFYMPL - Superbojownik · przed dinozaurami
Tak sobie pomyślałem że można stworzyć JoeMosterowy turniej w LoLa.

Mecze rozgrywałyby się 1 vs 1 na zwykłem mapce/mapce dla 3 graczy/mapce dominion. Ja byłbym za tymi pierwszymi dwoma mapkami.
Mecze na zasadzie draftu, do jednego/trzech zwycięstw.
Oczywiście turniej były rozgrywany jednocześnie na East i West.
3 pierwsze osoby z East i West zmierzyłyby się ze sobą w grupie na nowych kontach (lvl 1, żadnych run, postaci tylko z danej rotacji + te, które można kupić po wykonaniu tutka). Byłoby to 6 os, i każdy z każdym.

Byliby jacyś chętni?
Smallville
Ja chętnie tylko, że potem od tego 1 lvla do trochę bez sensu, bo niektóre osoby na "czysto" są lepsze od innych.
SpiderFYMPL
SpiderFYMPL - Superbojownik · przed dinozaurami
Nie mam pomysłu jak rozwiązać problem z dwoma serwerami tak aby mogli walczyć między sobą..
koosa
koosa - Superbojownik | GG: 6951833 · przed dinozaurami
Najzwyczajniej w świecie mieć zwycięzców obu serwerów i tyle.
Goferr
Goferr - Superbojownik · przed dinozaurami
osoba nr 2 w drafcie weźmie counter dla nr 1, proste.
Singami
Singami - bojownik · przed dinozaurami
Jaki jest sens walk 1v1 w grze drużynowej?
To tak jakbyś na meczu piłkarskim chciał grać 1v1.
LoL to gra kontr i ten kto weźmie kontrę, ten wygra.
Dziecko_Niespodzianka
Draft

Weźmiesz Ashę, wezmę Jaxa, weźmiesz Jaxa - wezmę Malza, weźmiesz Malza, wezmę Kassa... itd.

Na wszystko jest counter pick
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Maryjan89 - Superbojownik · przed dinozaurami
To może 1v1 blind pick?
Poza tym 1v1 w takiej grze troche nie pasuje.
Weźmiesz takiego mundo albo singeda i będziesz miał większy regen hp niż dmg jaki dostajesz
SpiderFYMPL
SpiderFYMPL - Superbojownik · przed dinozaurami
faktycznie draft 1vs1 to głupi pomysłbył xD

więc drużyny 3 osobowe?
Kawaleczek
Kawaleczek - Superbojownik · przed dinozaurami
+1 dla drużyn 3osobowych. Choć ja tam w sumie nie miałbym za bardzo z kim grać więc byłbym za jakimś losowaniem albo jakby ktoś miał wakat to bym się podpiął ;)
Smallville
Turniej 3v3 jest myślę, że najlepszym rozwiązaniem i moglibyśmy zrobić sobie po prostu ligę Co do zawodników to swoich będę miał.
SpiderFYMPL
SpiderFYMPL - Superbojownik · przed dinozaurami
Tyle że chodzi o to aby wszyscy byli z JoeMostera... a nie "kolega kolegi"

Myślę że można zrobić drużyny ustalone miedzy sobą, a potem niedobitki zostaną połączone
Vissenna
Vissenna - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Ja w sumie bardzo chętnie jeśli czasowo mi będzie pasować. czekam aż coś ustalicie...
crown
crown - Superbojownik · przed dinozaurami
3v3 bardzo chętnie, nie jestem jakimś super ogarem 90% champów, ale na kimś w końcu trzeba fragi nabijać
saku_
saku_ - bojownik · przed dinozaurami
Też uważam, że 1 vs 1 jest mało trafionym pomysłem. Niech przynajmniej będą w drużynie 3 osoby, tylko... Czy uzbiera się tyle ludzi, by zrobić więcej niż dwie drużyny? Bo wiadomo, że wielu będzie chętnych, a jak przyjdzie co do czego, to już trochę gorzej (:

Dla większej rozrywki, każdy mecz może być rozgrywany jako ARAM (all random all mid), ale to tylko luźny i niepoważny pomysł.

Czekam, jak Visenna, na więcej szczegółów ^^
kristofin
kristofin - Superbojownik · przed dinozaurami
3v3 ma tutaj najwięcej sensu ale czy draft czy random to sam nie wiem
Smallville
Trudno będzie zebrać kilka drużyn 3v3 z samego JoeMonstera
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
srox - bojownik · przed dinozaurami
to zawsze każdy ma pewnie kolegów z poza JOE, niech tylko kapitanowie będą z JM a reszta dowolna
Dziecko_Niespodzianka
Ja odpadam, na 3v3 zagrałem <10 gier w życiu chyba

5v5 for life, nigga.
SpiderFYMPL
SpiderFYMPL - Superbojownik · przed dinozaurami
klub ma 74 członków, więc zebranie odpowiedniej ilości osób nie powinno stanowić problemu
Kawaleczek
Kawaleczek - Superbojownik · przed dinozaurami
To i tak w sumie więcej ode mnie ;) Aczkolwiek czasem można zrobić jakiś taki skok w bok ;)
SpiderFYMPL
SpiderFYMPL - Superbojownik · przed dinozaurami
@DN

to ma być zabawa
Singami
Singami - bojownik · przed dinozaurami
Jest nas tu trochę, więc mam pomysł.

Niech każdy zgłosi się do Spidera, pisząc swój nick w LoLu i dwa lane'y na których czuje się najwygodniej (bo zakładam, że wielu ma swoje ulubione pozycje), lub wpisuje on "dowolny lane", jeżeli mu to obojętne i gra wszystkim.
Wrzucamy ich do machiny losującej, zwalniamy blokadę i robimy teamy. 5v5. 3v3 jest mało zbalansowane.
MarkizDeRetarde
MarkizDeRetarde - Superbojownik · przed dinozaurami
Mozna zagrac customy 3v3 albo 2v2 All Mid (tylko mid, bez jungli, buffow itd) na SR jak ludziom pasuje. Bo wiekszosc z nas nie gra w ogole TT, i bedzie miala disadwantadz. Z kolei 5v5 bedzie cholernie trudno zkompletowac, bo mamy rodzine, prace na 3 zmiany, itd - w ogole tego nie widze.

2v2 Mid sa fajne czasami - i blind pick, Albo lepiej ARAM
Edytowano x 2 Ostatnio zmieniany: 2012-03-06 00:28:00
koosa
koosa - Superbojownik | GG: 6951833 · przed dinozaurami
1v1 blind pick tylko mid first blood wins > all!
Dziecko_Niespodzianka
No, jak już to tylko blind pick - draft daje przewagę wybierającemu jako drugi, a random stawia w złej pozycji osoby które mają dziesiątki odblokowanych champów ;)
Singami
Singami - bojownik · przed dinozaurami
A Blind Pick to jazda na farta kto wylosuje lepszą kontrę. Tak bardzo od Random by się to nie różniło.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
McZoNk - Superbojownik | GG: 1494741 · przed dinozaurami
Ja się pisze na to. Co do rundy finałowej, to można ściągnąć beta clienta. i tam się zmierzyć na tym kliencie grają 'prosi' tzw. Scrimy.
koosa
koosa - Superbojownik | GG: 6951833 · przed dinozaurami
:Singami tyle, że blind pick to jedyne wyjście z tej sytuacji. Nie ma innego.
Singami
Singami - bojownik · przed dinozaurami
Z jakiej sytuacji? Grania 1v1? Takie pojedynki są bezsensowne i powyżej napisałem dlaczego.
3v3 jest w miarę spoko, ale tam team offtanków wygra każdą grę, Treeline jest tragicznie zbalansowany.
5v5 to najlepsze wyjście i przedstawiłem powyżej mój pomysł na zorganizowanie tego. W klubie jest 74 członków, to z 50 można już złożyć 10 teamów, a to bardzo dużo.
12»

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.