Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
League of Legends
Klub otwarty
by SpiderFYMPL


Założony: 2012-01-06 11:29:39
Ostatnia aktywność: 2021-02-21 17:54:00
Postów na forum: 439
206 członków
Oglądany: 18485x

Anivia podobne

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
brt2pp - Superbojownik · przed dinozaurami
no a więc tak, lubię range ap z ogromnym burstem, więc ciężko się dziwić że wybrałem anivie, problem w tym że chciałbym inną postać. Stąd też moje pytanie, czy istnieje drugi taki ap burst jak anivia który potrzebuje do zadawania dmg innego skilla (tzn. sam skill w sobie nie zadaje dużego dmg ale w połączeniu z innym już tak)
Dziecko_Niespodzianka
AP nuke? Veigar

De facto też opiera się o combo - "klatka", dark matter, R, Q
MarkizDeRetarde
MarkizDeRetarde - Superbojownik · przed dinozaurami
DN:
Bitch Please:
LeBlanc z Deathfire Grasp i czysty AP

Albo raczej jak doslownie nuker to Ziggs
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2012-02-03 22:41:00
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Pasi22 - Superbojownik | GG: 2223687 · przed dinozaurami
Ekhem.... Szukasz Branda. Każdy jego skill nakłada na przeciwnika podpalenie na 4 sekundy( 2% hp na sekundę). Jeśli przeciwnik jest podpalony nakładasz dodatkowe efekty np. q dodaje stuna, w +25% obrażeń, e zadaje obrażenia obszarowe, r szybciej leci. Postać bardzo opiera się na taktyce, no i jak rozkminisz to walki 2v1 wygrasz bez draśnięcia.
Dziecko_Niespodzianka
Ano w sumie racja, Branda tak nie znoszę, że widać go wyparłem
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Maryjan89 - Superbojownik · przed dinozaurami
Wg mnie, AP Sion z Deathfire grasp, 2x po 500 dmgu to norma, do tego niesamowicie wytrzymały dzięki HP z jego E.


Leblanc podobnie ale jest dużo bardziej krucha no i trochę idzie w dół w late game, kiedyś przeczytałem, że głównym zadaniem Le blanc jest ciągłe ich gankowanie i zmuszenie do poddania na 20:00 bo potem idzie jej coraz gorzej.


A co do Branda i Ziggsa to mają ładny nuke, ale opiera się głównie na skillshotach więc wymagają praktyki
nurlaf
nurlaf - Spowiednik | Skype: nurlaf · przed dinozaurami
Nie można zapominać o prze uroczej Anie. Have you seen my bear Timbers?
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Maryjan89 - Superbojownik · przed dinozaurami
Annie ma trochę za krótki zasięg, jeśli to nie przeszkadza to może być Ahri


No i jest też malzahar, po dobrym kombo nikt nie ma prawa przeżyć

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.