Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Miłośnicy piercingu
Klub otwarty
by hudziel


Założony: 2010-07-19 22:23:40
Ostatnia aktywność: 2023-01-29 08:20:16
Postów na forum: 65
88 członków
Oglądany: 11026x

Kiedy pierwszy ?

hudziel
hudziel - Superbojownik | GG: 9900435 · przed dinozaurami
Jak w temacie.
tytezterefere
tytezterefere - Dyżurna Domina · przed dinozaurami
późno - kolczyk w pępku pod koniec 1. klasy liceum (początek pokolenia gimnazjalnego, więc przeliczając na "normalne" liceum, to tak jakby 2. klasa), którego pozbyłam się w 3. klasie, bo mnie wkurzał i przestał mi się podobać ;) mniej-więcej w tym samym czasie, co kolczyk w pępku, przybyły mi dwa kolczyki w prawym uchu
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Habita_tecum - Superbojowniczka · przed dinozaurami
uszy mi przebito w wieku lat dwóch
tytezterefere
tytezterefere - Dyżurna Domina · przed dinozaurami
hudziel
hudziel - Superbojownik | GG: 9900435 · przed dinozaurami
pszedszkole ... ale dzieci mnie ciągały to zdjąłem
___green
___green - Superbojownik | GG: Allin · przed dinozaurami
Pierwszy chyba w 2 klasie gimnazjum, ale paprał się więc, wyjąłem. Pierwszy z tych, które mam do dzisiaj pomiędzy 2 i 3 klasą technikum.
NuclearLama
uszy chyba w podstawówce,ale je pozniej wyjełam,a najdluzej mam pod wargą,któey przebiłam w wieku 16 lat na Woodstocku, może i mało higieniczne miejsce ,ale trzyma się do dziś bez komplikacji
Elmus
Elmus - Superbojowniczka | GG: 5242364 · przed dinozaurami
hm... pierwsze w uszach to jak miałam 4 latka. później w okolicach gimnazjum zaczęło mi przybywać w uszach. nos przebiłam w 2 gimnazjum a język trochę ponad rok temu ostatni kolczyk w uchu zrobiłam na pierwszym roku studiów
anet
anet - Superbojowniczka · przed dinozaurami
1 w 7 klasie podstawówki, w pępku (ale sie porwał, następny znowu się porwał więc zrezygnowałam), i tak w 8 kl przebiłam język, następnie nos, następnie brew, a następnie wszytko powyjmowałam ze względu na problemy w lo i studia. dość długa przerwa i w 20 roku życia zaczęłam na nowo - ukochany kolczyk w brodzie, ponownie przebity język i 2 kolczyki w prawej brwi i koniec - stwierdziłam, ze jak więcej będzie już nie za ciekawie wyglądało...
rybzon
rybzon - Superbojownik | GG: 3106621 · przed dinozaurami
Hmmm 7 miesięcy temu, za namową dziewczyny przebity sutek ^^
Eternal_Pain
Eternal_Pain - bojownik | GG: 9806831 · przed dinozaurami
jak miałam 17 lat, to zrobiłam dodatkowe 4 kolczyki w uszach, a w nosie dwa lata później
makabraaa
Pierwsze w uszach na kumunie Pierwszy jak to wtedy dla mnie "extrimm" mając 13 lat w brwi xP
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
W wieku 14lat zrobiłem sobie 2 kolczyki w lewym uchu. Ogólnie mam 5 w lewym + na 100% coś jeszcze wpadnie ale już nie na ucho tylko gdzie indziej ;)

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.