Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Piedole, idę spać
Klub otwarty
by dragonikow


Założony: 2010-02-01 12:02:54
Ostatnia aktywność: 2021-07-20 18:32:02
Postów na forum: 18
157 członków
Oglądany: 7891x

Dlaczego piedolisz i idzesz spać?

dragonikow
dragonikow - Superbojownik · przed dinozaurami
Zazwyczaj takie sytuacje zdarzają się jak mamy coś do zrobienia a nie za bardzo nam się chcę więc.... idziemy spać. A jak jest u was ?
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Bukkit - Superbojownik · przed dinozaurami
jak mi się chce spać
czyli przez 90% czasu, ale zazwyczaj kładę się wieczorem
___green
___green - Superbojownik | GG: Allin · przed dinozaurami
Prokrastynacja
EcoFtS
EcoFtS - Superbojownik | GG: 757500 · przed dinozaurami
Wy też tak macie że chcecie spać a nie chce wam się iść spać?

A po za tym, jestem studentem dopiero od 4 miesięcy, a już nauczyłem się zasypiać na zajęciach, na korytarzu bądź w bufecie bez większych problemów, fajna umiejętność ;]
sponey
sponey - Superbojownik · przed dinozaurami
Ja to potrafię usnąć między zajęciami na uczelni, wykładach, oglądając film, pijąc wódkę, opalając się na słońcu, z nudów, przy nauce, w klubie, w każdym środku transportu, na przystanku, przed komputerem. Ogólnie wydaje mi się, że idziemy spać wtedy, gdy jesteśmy sami, gdy nie ma tej drugiej osoby do rozmowy.
Marian_17
Marian_17 - Superbojownik · przed dinozaurami
Sen to panaceum na zło tego świata...

Gdyby ludzie więcej spali, to byliby mniej nerwowi => Gdyby byli mniej nerwowi, to by podchodzili do wszystkiego na spokojnie => A spokojne negocjacje powstrzymałyby parę wojen ;)
EcoFtS
EcoFtS - Superbojownik | GG: 757500 · przed dinozaurami
poza tym śpiąc ludzie nie popełniają żadnego zła! (no może lunatykując, ale nie wydaje mi się)

Ale co jest moim problemem to to, że nie potrafię zasnąć w pociągu. Z domu na uczelnię jadę 11 godzin, i dobrze byłoby chociaż wtedy odespać trochę, ale za nic nie mogę zmrużyć oka, co za marnowanie czasu :/
anetta_28
nudzi mi się, nic nie chce mi się robić, a jak się położę czas szybko zlatuje.. budzę się i znów się kładę czasami sytuacja zmusza mnie do opuszczenia domu, ale gdziekolwiek bym nie była jak się położę 5 min i mnie nie ma po za tym życie mnie irytuje jak śpię nie myślę
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Skuter27 - bojownik · przed dinozaurami
u mnie pozostałość po byciu studentem ^^
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Hefas - bojownik | GG: 8890081 · przed dinozaurami
bo nigdy się nie chce robić tego, co trzeba, a co można odłożyć np. na następny dzień ;d
Levy_aka_Levinsky
Boo... generalnie jest tak, że jak się nie śpi to trzeba coś zrobić
ari_ari
ari_ari - Superbojownik · przed dinozaurami
jakby mi sie chcialo tak jak mi sie nie chce, to bym cos zrobil.
Alan89
Alan89 - bojownik | GG: 6557756 · przed dinozaurami
Nie wiem czemu ale ja usypiam jedynie jak ułożę się w "bocznej pozycji ustalonej" i z poduszką na głowie nie pod.. wszyscy dziwią się ze się nie uduszę.. ;)
charakternysl
charakternysl - bojownik | GG: 25256407 · przed dinozaurami
Bo sen odpręża, pozwala wyrwać się z tego chorego systemu jaki rządzi światem, gdzie żyjemy w ciągłym biegu... czy jakoś tak

dragonikow
dragonikow - Superbojownik · przed dinozaurami
takie pytanko - ma ktoś jakąś koncepcje na nowy temat na forum bo trochę wieje nudą i jesteśmy mniej 'fajni' od innych klubów.
Brach
Brach - Superbojownik · przed dinozaurami
Bo mam łóżko w każdym pokoju - gdzie się nie ruszę to i tak muszę spać.
Kiedyś należałem do "chóru chrapaczy" - ja i dwie bokserki (psy). Wyrko było naszą sceną, chprapanie było podzielone na trzy oktawy, a po kilku latach prób recenzenci (rodzinka) wystawiali nam najwyższe noty i mdleli z zachwytu.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Bo jestem ruda
anku88
anku88 - bojownik | GG: 10915077 · przed dinozaurami
bo to jest to co najbardziej robić lubie

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.