Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Biedronkersi
Klub otwarty
by wojtekadams


Założony: 2009-08-13 09:20:22
Ostatnia aktywność: 2016-12-15 19:41:54
Postów na forum: 50
182 członków
Oglądany: 7663x

ulubione produkty

Oliee
Oliee - Superbojowniczka · przed dinozaurami
czas zaczac, wiec zaczynam ja

jakie sa wasze ulubione produkty (mam na mysli TYLKO I WYLACZNIE sygnowane odpowiednim znaczkiem )?
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
wojtekadams - Superbojownik · przed dinozaurami
Czipsy z biedronki sa świetne moim zdaniem lepsze od laysów
Oliee
Oliee - Superbojowniczka · przed dinozaurami
za 5,50 chyba w biedronce sa takie pierrniczki w ksztalcie precli i serc w czekoladzie - tego sie nie da opisac slowami, so po prostu przepyszne!!
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
ILoveAKM - bojownik | GG: 0700500100 · przed dinozaurami
Ostatnio wybrałem się do biedronki po keczup, muszę się pochwalić ze do biedronki mam ze... 3 minutki drogi, jeżeli mierzyć lotem zaczarowanego smoka. Ale do rzeczy: wchodzę ja cię tu do biedronki, a tu nagle wyprzedaż MegaSuperParówek(R) (Czytaj: Berlinki Classic . Moich ulubionych! Opakowanie było już napoczęte, ale to właśnie dlatego, parówki są takie zielone i pyszne. A tak w ogóle, to cudo kosztuje niewiarygodne 4.99. Mniam!!!
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2009-09-01 17:44:50
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Zdecydowanie żelki-Sssssyki wymiatają!
Top Chipsy również rządzą.
Dejmian
Dejmian - Superbojownik | GG: 6666 · przed dinozaurami
Cola Orginal skromne 2,48 a w dniu promocji jedyne 1,99! Od Pepsi/Coca-Coli różni się chyba tylko tym, że nieco szybciej traci gaz

Drugim towarem jest, a właściwie są, Top Czypsy o smaku bekonowym.

Poza podium, i generalnie poza szczegółową klasyfikacją, jest sos salsa, sos czosnkowy.
CiociaRudzia
sosy do spaghetti i w ogóle sosy pomidorowe
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
guzikm20 - bojownik · przed dinozaurami
Tęczowa cola
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
leon183 - bojownik | GG: 1409463 · przed dinozaurami
Wiec to bedzie tak...:x

-Top Chipsy
-Zielona psyholandia ;) dobre do wódki
-Piwko Vip (nie takie złe)
-Amarena...mmm :P

i chyba bedzie tyle :x
Oliee
Oliee - Superbojowniczka · przed dinozaurami
wczoraj kupilam po raz 1 ciastka o wdziecznej morskiej nazwie "kapitanskie" (koszt 3,59 p-ly-n). podziele sie z wami dobra wiescia, ze to jedne z najlepszych kupnych ciastek, jakie jadlam. zdecydowanie polecam, bo polane sa prawdziwa, dobra czekolada. i ladnie wygladaja
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
moimi ulubionymi produktami z tegoż wspaniałego dyskontu są Top Chipsy solone, Top Chipsy tasty bekonowo serowe, a jeżeli chodzi o alkohole to whisky Golden Loch wymiata
katherina
katherina - Bojowniczka · przed dinozaurami
warzywa na patelnie, monti -orzeszki w czekoladzie .sok porzeczkowy dobre byly tez nachosy ale teraz jakies nowe paskudztwo jest;/ no i do tego te sosy salsa mniam
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
jestem właśnie w trakcie konsumowania kolejnego genialnego produktu, o którym sobie przypomniałem. Jest to mianowicie czekolada pełna mleczna z całymi orzechami laskowymi GOLDEN NUTS. Mniam
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
joxer - Superbojownik · przed dinozaurami
cola original i top chips ;)
Necrohronos
Cola original, maroco i grube Top Chips zwłaszcza limitowane.
maciejooo
maciejooo - bojownik | GG: 1492008 · przed dinozaurami
be power + kruszynki(ewentualnie "Paryskie") to jest to
leecurg
leecurg - Bojownik | GG: 9479602 · przed dinozaurami
cola original+ (nienominowane jeszcze chyba) chrupki na maxa + pizza z szynką! Ewentualnie jeszcze zapiekanki z dumnie napisaną na każdej ilością dodatków (np "12% szynki")
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
blobo - Bojownik | GG: 0000 · przed dinozaurami
Serki wiejske, oliwa i tuńczyki
happytree17
happytree17 - Superbojowniczka · przed dinozaurami
serki wiejskie są zajebiaszcze
warzywa na patelnie (mrożone)
prawie wszystkie produkty to moje ulubione
trabik
trabik - Superbojownik · przed dinozaurami
polędwiczka wieprzowa i chipsy o coraz to nowych smakach, co rusz mnie pozytywnie zaskakują
makabraaa
Sok jabłkowy Riviva i hamburgersy
brogman
brogman - Grobman · przed dinozaurami
Sos słodko kwaśny w słoiczku i orzeszki w paprykowym czipsie.


Mephis21
Mephis21 - Superbojownik · przed dinozaurami
Dżogurty i serki FruVita, ChocoRice chyba, Kruszynki, Paryskie, Polaris cytrynowa, szampan Michael. ;D

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.