Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
FanKlub Kota Simona
Klub otwarty
by kozax1989


Założony: 2009-07-29 12:59:51
Ostatnia aktywność: 2022-01-07 18:27:17
Postów na forum: 63
319 członków
Oglądany: 15854x

Coty?

kozax1989
kozax1989 - Superbojownik · przed dinozaurami
Opowiadajcie tutaj co smiesznego robia/robili wasze koty. Mozecie takze pochwalic sie ich zdjeciami.
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2009-08-04 23:13:22
Marian_17
Marian_17 - Superbojownik · przed dinozaurami
Może to nie będzie śmieszne, no ale cóż...

Jeden z moich kotów (już świętej pamięci) jak był mały, to lubił gryźć i czepiał się nogawek pazurami. Pewnego pięknego dnia wyszedłem na taras i delektałem się świeżym powietrzem gdy kiciuś mnie zauważył. Rzucił się w moją stronę i... wyrył głową o betonowy stopień. Cóż... Bo w życiu trza mieć cela :P
kozax1989
kozax1989 - Superbojownik · przed dinozaurami
biedny cotek )))

Ja tez mam moze i nie smieszna ale historie ))

Moja (tez juz swietej pamieci) kotka miala dziwnie ludzki zwyczaj. Otoz w drzwiach mialem taka wielka prawie na cala ich dlugosc szybe. I jak kotka za nie trafiala, a nie mogla wejsc z powrotem, stawala na tylne lapy, opierala sie jedna o szklo a druga pukala w szybke, wypatrujac uwaznie przez matowe szklo, czy ktos nie przyjdzie jej otworzyc )) Potrafila to robic nawet kilkanascie minut, przez caly czas wyadajac zdawkowe "ma, maa, ma ma!"... Jak juz powiedzial Marian_17 - w zyciu trzeba miec cel
alien_tb
alien_tb - Superbojowniczka | Skype: alien_tb · przed dinozaurami
Jak już o drzwiach mowa- kotek siostrzyczki nauczył się otwierać drzwi skacząc na klamkę. Kiedyś skoczył na tę nieruchliwą część klamki i zawisł, biedaczysko, zdziwiony, że sprawdzony sposób nie zadziałał
Btw- atak przez szybę http://img211.imageshack.us/img211/2900/p1010578a.jpg

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.