Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Klub Leni i nierobów.
Klub otwarty
by kapitan_marchewa


Założony: 2009-03-05 20:36:02
Ostatnia aktywność: 2021-12-20 14:35:13
Postów na forum: 83
303 członków
Oglądany: 13152x

Lenistwo

kapitan_marchewa
kapitan_marchewa - Superbojownik · przed dinozaurami
Nie chce mi się .
gumka_myszka
gumka_myszka - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Uważam, że lenić też powinno się umieć z klasą. A nie tylko tak: nie chce mi się, nudzę się, bee
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Ephaltes - Superbojownik · przed dinozaurami
czy zakładanie tych samych skarpetek kilka dni z rzędu spowodowane brakiem potrzeby pokazywania ich w publicznych miejscach i stanowczą niechęcią do prania, jest z klasą? :P
gumka_myszka
gumka_myszka - Superbojowniczka · przed dinozaurami
nie sądzę :Ephaltes. To podpada już pod brudasa a nie lenia.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Ephaltes - Superbojownik · przed dinozaurami
z ciekawości pytałem :P no ale mimo iż to pod lenia nie podpada, to i tak nie odważyłbym się przyznać kiedy ostatnio wykonywałem wysiłek praniem zwanym. no to spróbujmy drugi raz. czy oblewanie roku spowodowanie stanowczą niechęcią do nauki oraz wykonywania sprawozdań i pochodnych sprawozdań zwłaszcza w trakcie sesji jest z klasą?
kapitan_marchewa
kapitan_marchewa - Superbojownik · przed dinozaurami
No dobrze . Przyznam się że lenie się bez "klasy".
Każdy leni się inaczej , bo lenistwo jest ... tak jakby sztuką , a my wszyscy jesteśmy tak jakby ... artystami !
forewa
forewa - Superbojowniczka · przed dinozaurami
też mi się nie chce, a ostatnio byłam 13-ście h w pracy i to w sobotę
pranie robię trzeci dzień po rząd, pogięło mnie, się nazbierało...ale za to później będę mogła odpocząć
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
ufo84 - Klęcznik · przed dinozaurami
siedzenie głodnym do obiadu bo się nie chce zrobić śniadania może być uznane za lenistwo?
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Ephaltes - Superbojownik · przed dinozaurami
chyba tak :P sam często praktykuję (wpada w nawyk ;P)
RubasznyBarytosz
Zieeeeeeeeeeeeeew
Cris666
Cris666 - bojownik | GG: 6214877 · przed dinozaurami
nie chce mi się nawet pisać

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.