Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Klub jak klub
Klub elitarny
by pietshaq


Założony: 2009-02-10 09:23:11
Ostatnia aktywność: 2024-04-07 09:49:32
Postów na forum: 14025
3418 członków
Oglądany: 385906x

Klub jak klub

Klub zniknął na noc z 1.02.2013 na 2.02.2013, bo chciałem wywołać dyskusję na temat cenzury poglądów politycznych na JM, a zwłaszcza na Hyde Park, który w tym momencie przestał zasługiwać na swoją nazwę. Wywołałem.
Nie usunąłem i nie zamierzam usuwać klubu z takim dorobkiem, jak ten.

Klub dla wszystkich, którzy lubują się w dowcipach tak hardcorowych, że wrzucanie ich na publiczne fora jest co najmniej wątpliwe. Przyjmuję każdego, ale nie chcę, żeby treści zawarte w klubie mogły trafić do osób, które sobie tego nie życzą - nawet przypadkiem.

Zasady:

  1. Na forum dozwolony jest każdy dowcip. [dopisano: 11 sierpnia 2009] Jednakże dowcipy zbyt "lajtowe", takie które moim zdaniem mogłyby wylądować na Kawałkach Mięsnych bez znaczka "HC", będą usuwane - jako zaśmiecające forum.
  2. Nie wyciągnę konsekwencji nawet wtedy, gdy uznam, że dowcip łamie regulamin Serwisu, bo nie ja jestem od pisania i interpretacji regulaminu. Nie odpowiadam jednak i nie daję żadnej gwarancji w imieniu Administratorów JoeMonstera.
  3. Temat wątku musi dobrze oznakować dowcip. Przez "dobre oznakowanie" rozumiem takie opisanie tematu dowcipu, żeby średnio inteligentny człowiek, dla którego dowcip przekracza jakiś dobrze zdefiniowany temat tabu, mógł go ominąć. W skrócie: musisz uprzedzić Czytelnika, hardcore'u na jaki temat może się spodziewać. Może być hasłowo. Przykładami dobrych tematów są: "Żydzi i II wojna światowa", "Polski geolog w Pakistanie", "Atak na World Trade Center", itd.
  4. W jednym wątku może być wiele dowcipów pod warunkiem, że wszystkie hardcorowe pasują do tematu.
  5. Flood jest dozwolony, o ile służy niezłamaniu punktów 3. i 4. Ich złamanie - nawet jednokrotne - może skończyć się banem.
  6. W przypadku, gdy żaden z punktów 3. i 4. nie zostanie złamany, jakiekolwiek obiekcje na temat treści dowcipów są nieuzasadnione. Tłumaczenia, że ktoś trafił tam przypadkiem, nie będą respektowanie. Nie zaleca się skakania po tematach za pomocą linków "starszy" i "nowszy".
  7. Wolno wrzucać gwoździe, które pojawiły się już na innych forach. Dobrym zwyczajem będzie niepowielanie tych samych dowcipów w ramach forum.
  8. Ostateczną instancją decyzyjną w klubie jestem ja i ewentualni moderatorzy, których powołam. Skuteczne odwołanie od tej instancji nie jest możliwe, chyba że do Administratorów JoeMonster.
  9. [dopisano: 11 lutego 2009] W klubie jest wyłączona galeria. Dowcipy graficzne można wrzucać również, ale na forum na ogólnych zasadach. W samej galerii nie ma na chwilę obecną możliwości takiego filtrowania obrazków, żeby człowiek najpierw wiedział, o czym obrazek jest, a dopiero potem, na podstawie tej wiedzy, decydował, czy chce go obejrzeć.
To chyba wszystko, jeśli nie, dopiszę kiedy indziej.

Aby dostać sie do grupy musisz się zalogować