Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Wyznawcy Jesus Raptora
Klub otwarty
by joemonster


Założony: 2008-10-04 13:45:55
Ostatnia aktywność: 2018-08-02 15:42:04
Postów na forum: 20
330 członków
Oglądany: 30603x

Witajcie wyznawcy!

joemonster
joemonster - Master of Habaneros · przed dinozaurami
Aby osiągnąć lepszą pozycję w następnym życiu wiecznym, nadsyłajcie do naszego małego ziemskiego kościółka obrazy jedynego szczodrobliwego i zmiennocieplnego Raptora.
Każdy obrazek, oznacza jedną dziewicę więcej w tym drugim życiu, powyżej 10 obrazków oznacza, że gwarantowane dwie na raz.
Dziękuję w imieniu najbardziej zielonego.
agawka
agawka - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Wszystko fajnie, tylko co ja niby mam później z tymi dziewicami zrobić
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
durex87 - Czylatek · przed dinozaurami


Na chwałę Pana Raptora Jedynego


:agawka ja znajdę zastosowanie
joemonster
joemonster - Master of Habaneros · przed dinozaurami
Agawka, będą ci sprzątać w pokoju i kusić samców alfa
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
artekp1993 - Bojownik | GG: 4429401 · przed dinozaurami
Jutro Nadeśle Raptorowskie Zdieciaa Kur...Ja PIer.. Dzizes Przesadzasz .. Dzion Świrka :P
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
http://www.joemonster.org/p/84049/RAPTOR_JESUS
trochę na szybko zrobione ale zawsze
goku122
goku122 - Dziki Bąk · przed dinozaurami
, zaczynasz mnie przerażać
Goferr
Goferr - Superbojownik · przed dinozaurami
Odkąd zacząłem wierzyć w Raptora Jesusa moje życie stało się lepsze, wróciła do mnie dziewczyna i ustały moje bóle w krzyżu!

Dziękuję Ci, o Raptorze Jesusie.
ufolle
ufolle - Superbojowniczka · przed dinozaurami
haha a mnie w tym roku nie dopadła jesienna depresja



O dzięki ci najwyższy
yuror
yuror - Superbojownik · przed dinozaurami
Wielebny Joe, mam nadzieję, że nie zaprzestaniesz na wrzucaniu obrazków do galerii ? Mamy wolność wyznania i takie same prawa jak np katolicy. Musimy walczyć żeby znieśli ze szkół dotychczasową religię i zastąpili ją naszą, jedyną i słusznie właściwą. Niech dzieci już od zerówek poznają prawdę o swym zielonym zbawicielu i wyrobią sobie samodzielnie opinię o gadach. Do tej pory robili smykom z mózgu sieczkę, okłamując ich niemiłosiernie i manipulując nimi od maleńkości, ale to się niebawem zmieni.
MY TO ZMIENIMY, Z ŁASKĄ PANA NASZEGO - RAPTORA ZIELONEGO !!!
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
M4r - Bojownik · przed dinozaurami
Witajcie bracia i siostry, z jednego zielonego raptora zrodzeni. Niestety, rodzice zepsuli mi dzieciństwo chrzcząc mnie, dlatego nawróciłem się dopiero niedawno. Mam mnóstwo pytań do naszego łuskowatego medium, lecz wiem, że nie mogę tak bezpośrednio zwracać się do naszego wielkiego przewodnika po tym bezkresnym bagnie. A więc zwracam się do Ciebie, o wielki Wielebny Ojcze Naczelny, skąd właściwie nasz zimnokrwisty wódz pochodzi? Jak mogę dołączyć do tej Świętej Wojny przeciwko tym, którzy zobaczyli, lecz nie uwierzyli ? Wiem, że jestem niższy rangą, lecz moim zdaniem, powinniśmy spisać księgę, wychwalającą Jego dobroć, oraz miłosierdzie.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
john7 - bojownik · przed dinozaurami
na początku było słowo, a słowo raptorem się stało !
Rowdie
Rowdie - bojownik · przed dinozaurami
Bądź pozdrowiony o przenajzieleńszy!

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.