Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Klub Fanów serii HoM&M
Klub otwarty
by MajaSM


Założony: 2008-10-02 14:33:29
Ostatnia aktywność: 2022-01-16 16:47:44
Postów na forum: 119
258 członków
Oglądany: 10412x

Nowy dodatek do Heroes 3?

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Problematique - Bojownik | GG: Lubie placki · przed dinozaurami
Od jakiegoś czasu krążą plotki o kolejnym dodatku do HoMM3 i tym razem też stworzonego przez rosyjskich (fanów?).
Prawdopodobnie ma powstać dodatkowe miasto aczkolwiek moje źródła informacji mogą być nieprawidłowe.
Jeżeli ktoś orientuję coś więcej to niech poszerzy wątek.
Tymczasem wrzucam screeny tudzież pozostaje przy nadziei,że dodatek jednak powstanie.: >>>

youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=U9tHrePkZ2A
herofan
herofan - ^^S^^u^^p^^e^^r^^b^^o^^j^^o^^w^^n^^i^^ · przed dinozaurami
Chodzi Ci o WOG'a, czy może horn of the abbys?? ;)
Tutaj oficjalna strona projektu HOTA

A tutaj z Heroes community informacje



Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Problematique - Bojownik | GG: Lubie placki · przed dinozaurami
no oczywiscie chodzi mi o HOT'a ,bo w WoG'u raczej nie ma nowego miasta. : >
herofan
herofan - ^^S^^u^^p^^e^^r^^b^^o^^j^^o^^w^^n^^i^^ · przed dinozaurami
W WoG'u możesz confluxa zmienić na neutralne miasto... czyli nightmary, rust dragony, enchantery itp
drPepper
drPepper - Superbojownik · przed dinozaurami
Projekt HotA chyba był już padł
stronka nie działa, w sieci żadnej informacji co dalej, a zameczki były całkiem udane...

O wciórności!
Zorian
Zorian - Bojownik | GG: 2097730 · przed dinozaurami
na heroescomunity, czy jak to się zwało nadal prowadzą dyskusję na temat Hot'a, więc może jeszcze nie wszystko stracone. Tak czy siak, 10 lat minęło, więc 3DO mogłoby pójść na rękę fanom i udostępnić kod do gry (z tego co kiedyś czytałem jest to główny powód nieudanych prób wcielenia dodatkowych miast). O ile życie stałoby się wtedy łatwiejsze;]
herofan
herofan - ^^S^^u^^p^^e^^r^^b^^o^^j^^o^^w^^n^^i^^ · przed dinozaurami
W herosach chyba nie ma kodów... Są skrypty ;) Dlatego postał np WOG Przynajmniej z tego co mi wiadomo ;)
meszamorum
meszamorum - Superbojownik · przed dinozaurami
:Zorian 3DO nie istnieje, prawo do serii przejal Ubisoft. Ale po jakichś 12 (czy coś koło tego) latach o ile pamiętam wygasają prawa autorskie do gier i można się bawić. Dzieki abandonware mamy teraz open general bedacego tworczym rozwinieciem pg2. I znacznie lepszym/trudniejszym/rozbudowanym

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.