Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Reggae Dub Festival 2008

Co roku jest przednia zabawa :)

Jeżeli nic mi nie wypadnie to napewno się zjawię ;)

 

http://www.regalowisko.pl


Opis organizatora:

Do X edycji Regałowiska pozostało zaledwie kilka dni. Już od poniedziałku ekipa Reggae Dub Festival pracować będzie na terenie Ośrodka Sudety, by przygotować wszystko na czas. Aby ułatwić Wam dotarcie do Bielawy przygotowaliśmy niezbędnik festiwalowicza- czyli porcję informacji, która powinna pomóc wam przed festiwalem.

Najważniejszym i największym miastem w okolicach Bielawy jest Wrocław. Większość z Was zapewne tam będzie przesiadać się w bezpośredni transport na festiwal. Polecamy wybrać podróż PKSem. Z Dworca PKS we Wrocławiu, specjalnie na okres festiwalu, odjeżdżać będą podwójne kursy. Jeżeli zapotrzebowanie na PKS będzie jeszcze większe- autobusy zostaną zapętlone na trasie Wrocław- Bielawa.

Aktualny rozkład PKSu dostępny jest tutaj: http://www.wrocek.biz/pliki/tab_cen_odja_01_1_07.pdf

Kasy biletowe czynne będą już w środę (20.08.2008r.) od godziny 15:00. Pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą dokument tożsamości- dowód osobisty, legitymację lub paszport, jeżeli chcecie zameldować się na polu namiotowym. Pole namiotowe dla Waszej wygody zostało w tym roku powiększone.

Zapraszamy do zapoznania się z mapą tegorocznego RDF, ponieważ zaszło kilka zmian.

Przed Ośrodkiem Sudety znajdą się parkingi. Strzeżony- płatny, oraz darmowy parking niestrzeżony. Na terenie festiwalu dostępny będzie również depozyt, w którym można zostawić cenne przedmioty. 

Przypominamy, że na teren festiwalu ani na pole namiotowe nie można wnosić niebezpiecznych przedmiotów, szklanych opakowań oraz alkoholu. Organizatorzy pozostawiają Wam możliwość wniesienia własnych, orginalnie zamkniętych napojów niealkoholowych oraz jedzenia.

W okolicach dużej i małej sceny, a także pola namiotowego znajdziecie dystrybutory z ciepłą i zimną wodą pitną. Jeszcze raz zachęcamy do zabrania kawy i herbaty.

Zapraszamy Was do Bielawy już w czwartek, w wieczór poprzedzający koncerty. Jak co roku chcemy się przywitać nocnym, bębniarskim graniem!Szczegóły
[zakończona]
Lokal: OWW Sudety
Adres: Bielawa
Start: 2008-08-22 15:00:00
Organizuje: suChY021
Na imprezę zapisało się 2 osób z JM.
Oglądana: 10107x
Zapisz się na imprezę

Aby zapisać się na imprezę zaloguj się do swojego konta
Uczestnicy

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Dodaj plik do galerii »