Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Zmodyfikowane!!! Trójmiejskie Spotkanie Członków z Ramienia

Uwaga! Uwaga, Pojawiła się możliwość lekkiego przemieszczenia imprezy w czasie i przestrzeni (wycieczka sobotnio-niedzielna), w związku z tym organizatorom NIEZBĘDNA jest wiedza o ilości osób chcących zaszczycić swymi wątłymi osobami nasz miniZlot. Brutalnie zatem - do czwartku wieczorem musi być znana pełna lista. Osoby, które się nie zapiszą do tego czasu nie zostaną wzięte pod uwagę, natomiast osoby, które zapisały się a nie mogą być prosimy o zdjęcie swych nicków z listy. Umożliwi to być może zrobienie niewielkiej niespodzianki.

W dniu 19 o 19 w 19 miesiącu Chińskiego roku Jeża, u nas zwanego nieśmiało lipcem, proponujemy niewielkie afterparty VIII zlotu Joemonstera w Poznaniu, dla odmiany w Trójmieście odbyć się mające. Jeśli zatem dysponując wolnym czasem, zechcecie napić się zielonej herbaty, przy kojących dźwiękach muzyki, to idźcie w inne miejsce. Jeśli natomiast nie przeszkadza Ci ryk 10 niedopitych żeńskich gardeł, pod destrukcyjnym wpływem okowity będących, śpiewających po raz setny "Hej Sokoły", jeśli również obecność lubieżnych samców, jeno o długości swego przyrodzenia dysputujących, którym nieobce jest bujne życie erotyczne na kartach hajdparku prowadzone, Ci zbytnio nie wadzi, natomiast spożycie produktów fermentacji górnej i dolnej, a nawet bocznej obcem Ci nie jest - dołącz do nas. Wypijemy, zaśpiewamy, defloru dokonamy, zakąsimy w tak zwanem międzyczasie i rozejdziemy się do domów, aby wątrobie pofolgować.

Jeśli nie rozumiesz co whisky napisał mi powyżej, gdyż i on sam zagubił się w wielokrotnie złożonych zdaniach, powiem krótko: 19 lipca pijemy w trójmieście. Przyjdź. Wypij. Zobacz. Wsi nie narób.

Szczegóły
[zakończona]
Lokal: Okoliczny Pub
Adres: Zwyrolska 8, Sopot, Polska
Start: 2008-07-19 19:00:00
Organizuje: krolowa_sniegu
Na imprezę zapisało się 14 osób z JM.
Oglądana: 12397x
Ilość plików w galerii: 10
Zapisz się na imprezę

Aby zapisać się na imprezę zaloguj się do swojego konta
Uczestnicy

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najnowsze zgłoszenia do galerii

Dodaj plik do galerii »