Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Czytamy pod Choinką

 Zapraszamy wszystkich kochających książki - z Warszawy i z Polski - do głośnego czytania pod choinką na Placu Zamkowym. Chcemy pokazać, że darzymy Literaturę Piękną (ale również i Jej mniej klasyczną odmianę) bardzo ciepłym uczuciem. 

Ale to nie wszystko.

Jest to również nowa formuła literackiego flashmobu, pokazującego, że czytać można zawsze i wszędzie - o każdej porze.

Chcemy również pokazać, że książka jest idealnym prezentem pod choinkę a jak udowodnić to dobitniej, niż poprzez masowe czytanie właśnie pod Największą Choinką w Warszawie?

Co więcej!

Liczymy na to, że poprzez Wasz udział, uda nam się spełnić jeszcze jeden cel ustanowienie rekordu w liczbie Czytających na głos pod Choinką. Nie bójcie się zatem przyprowadzić swoich znajomych. 

Będziemy czytać fragment Opowieści wigilijnej Dickensa powieści ponadczasowej i powieści na czasie. Fragment, który przeczytamy został zamieszczony nahttp://przykominku.com/files/TekstOpowiesci.pdf . 

Wszystkich chętnych do pomocy w pobiciu tego rekordu prosimy o zerknięcie na ten adres i wydrukowanie jednej strony tekstu oraz pojawienie się na Placu Zamkowym w najbliższą środę (07.12) o godzinie 18.08. 

Czytanie rozpoczynamy punktualnie o 18.10. Po lekturze będzie jeszcze chwila ciszy skoro już wszyscy będziemy pod choinką warto pomyśleć sobie wigilijne życzenie i poprosić Mikołaja o wymarzoną książkę.

Po godzinie 18tej może już być dość ciemno nie zapomnijcie więc przynieść ze sobą czegoś, co pozwoli Wam oświetlić kartkę.

I pamiętajcie robimy to, bo kochamy książki.

Szczegóły
[zakończona]
Lokal: Plac Zamkowy
Adres: Polska,
Start: 2011-12-07 18:08:00
Organizuje: coorchuc
Na imprezę zapisało się 4 osób z JM.
Oglądana: 9150x
Zapisz się na imprezę

Aby zapisać się na imprezę zaloguj się do swojego konta
Uczestnicy

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Dodaj plik do galerii »