Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Pierwszy katowicki zlot sekty FF.

Oby błogosławieni byli Ci, którzy w stanie upojenia wytrwali będą, czytanie z Ewangelii św. Futranciszka, list do Bojowniczan, Frn 14,53-78:

Gloria in excelsis, tedy powstał z martwych, by z żywymi spić się w trupa i wskrzesić na powrót swe umęczone trywialnością ciało, w nieprzerwanym, zaklętym kręgu życia natchnionego wyższym pojmowaniem wszechrzeczy i śmierci w wyniku przepełnienia światłem nadświadomości. O, Wy czciciele, o Wy, wierni, którzy nie trwożycie się wyznawać człowieka, a wiarą w boskość Jego umacniacie swe jestestwo, zlećcie się dnia lipca drugiego. Zlećcie się, a powiadam Wam, że poprzez bóstwo swe popadniecie w całonocną dekadencję; w ekstazie zdegradujcie się wraz z bóstwem swym do nieskończenie małej cząstki Jego światła, by we wspólnym wybuchu euforii i spełnienia zaznać daru epifanicznej błogości zjednoczenia z Nim!

A teraz ogłoszenia duszpasterskie: czarne świece z płomieniem niebieskim oraz szaty mszalne tkane z powiewu nocy do pobrania w prezbiterium przed konsekracją właściwą. Ponieważ o krew dziewic trudno, każdy wierny winien zaopatrzyć się we własnym sumptem zdobytą próbkę, nie mniej niż pół flaszki. Uwaga - osoby nie biorące udziału w misterium poprzez odmowę spożywania wódki bądź innych błogosławionych przez bóstwo napojów, narażone będą na ekskomunikę bóstwa oraz ostateczny ostracyzm czcicieli.

:ave, trwający w sekciarskim zachwycie nad :FrankiemFuterko!
:D

[Edit] Towarzystwo Duszpasterskie "Wódką Do Nieba", pragnie również zawiadomić, że zlot sekty odbywa się pod honorowym patronatem Klubu "Napij Się Wódki", za przyzwoleniem i błogosławieństwem prezesa tegoż klubu, wielce wielebnego :TzTesli.
:DSzczegóły
[zakończona]
Lokal: Carpe Diem
Adres: Polska, Katowice
Start: 2011-07-02 18:00:00
Organizuje: Nimradil
Na imprezę zapisało się 8 osób z JM.
Oglądana: 11383x
Zapisz się na imprezę

Aby zapisać się na imprezę zaloguj się do swojego konta
Uczestnicy

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Dodaj plik do galerii »