Pierwszy katowicki zlot sekty FF.
Oby błogosławieni byli Ci, którzy w stanie upojenia wytrwali będą, czytanie z Ewangelii św. Futranciszka, list do Bojowniczan, Frn 14,53-78:
Gloria in excelsis, tedy powstał z martwych, by z żywymi spić się w trupa i wskrzesić na powrót swe umęczone trywialnością ciało, w nieprzerwanym, zaklętym kręgu życia natchnionego wyższym pojmowaniem wszechrzeczy i śmierci w wyniku przepełnienia światłem nadświadomości. O, Wy czciciele, o Wy, wierni, którzy nie trwożycie się wyznawać człowieka, a wiarą w boskość Jego umacniacie swe jestestwo, zlećcie się dnia lipca drugiego. Zlećcie się, a powiadam Wam, że poprzez bóstwo swe popadniecie w całonocną dekadencję; w ekstazie zdegradujcie się wraz z bóstwem swym do nieskończenie małej cząstki Jego światła, by we wspólnym wybuchu euforii i spełnienia zaznać daru epifanicznej błogości zjednoczenia z Nim!
A teraz ogłoszenia duszpasterskie: czarne świece z płomieniem niebieskim oraz szaty mszalne tkane z powiewu nocy do pobrania w prezbiterium przed konsekracją właściwą. Ponieważ o krew dziewic trudno, każdy wierny winien zaopatrzyć się we własnym sumptem zdobytą próbkę, nie mniej niż pół flaszki. Uwaga - osoby nie biorące udziału w misterium poprzez odmowę spożywania wódki bądź innych błogosławionych przez bóstwo napojów, narażone będą na ekskomunikę bóstwa oraz ostateczny ostracyzm czcicieli.
:ave, trwający w sekciarskim zachwycie nad :FrankiemFuterko!
:D
[Edit] Towarzystwo Duszpasterskie "Wódką Do Nieba", pragnie również zawiadomić, że zlot sekty odbywa się pod honorowym patronatem Klubu "Napij Się Wódki", za przyzwoleniem i błogosławieństwem prezesa tegoż klubu, wielce wielebnego :TzTesli.
:D
Adres: Polska, Katowice
Start: 2011-07-02 18:00:00
Organizuje: Nimradil
Na imprezę zapisało się 8 osób z JM.
Oglądana: 15127x
Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?
Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą