Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

I zlot Alpejski

W dniu 20 marca 2010 dostojne Bojownictwo przestanie być dostojne, zapnie na nogi narty, deski i inne wynalazki i rozpocznie szaleństwo z okazji Free Ski, który potrwa cały tydzień. Mamy zamiar jeździć w okolicach Marillevy, Folgaridy i Madonny di Campiglio ->włoski region Val Di Sole.

I w związku z powyższem ogłaszamy że warto się spotkać, pojeździć razem, sprawdzić czy grzane wino i bombardinio są z dobrego rocznika. We środę wszyscy już powinniśmy być rozgrzani więc ten właśnie dzień jest idealny. Godzina 11. Górka Monte Vigo - łatwy dojazd zarówno od strony Folgaridy jak i Marillevy. z Madonny nieco dalej ale też spokojnie się da. Z Folgaridy i Madonny kierujemy się na Marillevę a z Marillevy na Madonnę - po drodze będzie Monte Vigo.

I pojedziemy sobie grzecznie w stronę Madonny, gdzie być może nawet uda się zorganizować bojowniczy slalom gigant, zjazd szybki, zjazd wolny, najbardziej widowiskową wywrotkę, najbardziej widowiskową koparkę i wiele innych konkursów, w których nagrodą będą uściski, komentarze i wspólne fotografie oraz być może niespodzianka

Serdecznie zapraszamy:>Szczegóły
[zakończona]
Lokal: Monte Vigo
Adres: Włochy, Marilleva 1400
Start: 2010-03-24 11:00:00
Organizuje: whisky
Na imprezę zapisało się 7 osób z JM.
Oglądana: 10059x
Zapisz się na imprezę

Aby zapisać się na imprezę zaloguj się do swojego konta
Uczestnicy

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Dodaj plik do galerii »