Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Polecane
Najpotworniejsze w tym tygodniu
Najaktywniejsi na Grach JM
KATALOG

Najlepsze gry

Miniaturka MTV
New Star Soccer
Stwórz swojego zawodnika, trenuj, kieruj jego karierą (negocjuj kontrakty, graj w rożnych ligach). Zostań gwiazdą i mistrzem!
okejki 1126 · komentarze 159 · 4 lat temu
Miniaturka MTV
Torture Game
Masz zły dzień? Tutaj możesz rozładować swoją niechęć do całego świata.
okejki 1121 · komentarze 301 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Ice Breaker
Bardzo wciągająca gra, której celem jest sprowadzenie wszystkich zamrożonych wikingów do drakkara. W tym celu tnij bloki lodowe i sprowadzaj kompanów. 40 poziomów wyśmienitej zabawy!
okejki 1080 · komentarze 177 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
QWOP
Zadanie: przebiec 100 metrów Qwopem, którego treningi były niestety niedofinansowane. Mnie póki co najlepiej wychodzą salta, a 2,6 metra uważam za totalny sukces!
okejki 1038 · komentarze 891 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
This Game Is a Joke
Czy rzeczywiście to żart? Ot kolejna gra ze strzelaniem i zabijaniem wrogów. Ale czyżby na pewno? Najedź kursor m na znak "?". I nagle zobaczysz, że gra ma sens. I nawet taka niby nędzna gra, a i tak musisz ja przejść do końca.
okejki 1033 · komentarze 87 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Flight of the Hamsters (Latające chomiki)
Widziałeś kiedyś latające chomiki? Nie? No to proszę bardzo - właśnie dostajesz niepowtarzalną szansę. Ta gra naprawdę wciąga i uzależnia!
okejki 1029 · komentarze 299 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
STRIP QUIZ 42
Odpowiadaj na pytania, a w nagrodę po każdej dobrej odpowiedzi zobaczysz obrazek. Są cycki. PS. Czytałeś jakiekolwiek pytania?
okejki 1008 · komentarze 65 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Cargo Bridge
Polska (!) wersja znanej gierki bridge builder. Zabaw się w projektanta i budowniczego. Buduj mosty i testuj je! Miłe przyjemne i wciągające!
okejki 969 · komentarze 186 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Crush the Castle 2
Przez wiele wiele osób jest to najbardziej wyczekiwana gra. Po niesamowitym sukcesie jedynki apetyty rosły. I według mnie twórcy gry sprostali zadaniu stworzenia gry jeszcze lepszej i równie wciągającej. Więcej zamków, nowe bomby (między innymi zapalające, zamrażające, elekrtyczne zdalnie odpalane czy ze spadochronem). No to cóż pozostaje? Do trzebuszy i atak!
okejki 958 · komentarze 130 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Super Mario Crossover
Zagraj w oryginalnego Super Mario Bros, bohaterami z klasycznych gier.
okejki 957 · komentarze 89 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Learn to Fly
Pamiętasz jeżyka, którego marzeniem było wylecenie w kosmos? Teraz kolejne zwierzątko ma marzenie. Pingwinek chce się nauczyć latać. Pomożesz mu? Kupuj latawce i rakiety, ulepszaj paliwo, podnoś rampę zwiększaj przyspieszenie na rozbiegu zmniejszaj opór aerodynamiczny. Wszystko ma jeden cel - lot na 6000 stóp. Dasz radę? Po drodze musisz wykonać powierzone zadania. Warto, bo zakońc(…)
okejki 944 · komentarze 369 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Super Norris
Super Norris ratuje... Bardzo rozbudowana gra, dużo ambitniejsza od You Have To Burn The Rope choć czuć, że chyba ta sama ekipa to robiła. Niestety 34 poziom jest kompletnie nie do przejścia - może znasz jakieś kody na niego?
okejki 910 · komentarze 112 · przed dinozaurami