Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
« następny »

Castle Wars


Podobne gry
Sentry Knight Conquest
Knighttron
Crazycle
Immense Army
Frozen Islands: New Horizons
Dungeon Surge
Bashing Grounds
Merchant of Pasai
3 Little Heroes
Monster Frontier
Armored Warfare 1917
Swords and Souls
Cursed Islands
Army Clicker
Zombie and Juliet
Keep Out!
StrikeForce Kitty 3: League
Sieger 2 - Age of Gunpowder
Sacred Treasure
Diseviled
Ultimate Tower
Operation Nautak
Build and Destroy - Space
Castle Rush
Civilizations Wars 3
Kung Fu Fight: Beat'em up
pokaż więcej
Najnowsze gry z tej kategorii
Inne nadesłane przez Misiaki89
Bardzo przyjemna gra, w której przeciwnikiem może być Twój kolega siedzący obok, komputer, albo gracz grający w tę grę gdzieś na świecie. Właśnie dlatego ta gra tak wciąga - możesz pokonać nie tylko maszynę, ale także jakąś osobę z innego kraju. Zatem ułóż sobie strategię i graj, graj, graj!

Instrukcja do gry:

Wygrać możesz na dwa sposoby. Pierwszy - niszcząc przeciwnika, drugi, gdy Twój zamek osiągnie poziom 100. Po lewej stronie masz menu budynki, wojsko i czary. Liczba u góry pokazuje przyrost punktów co turę liczba na dole pokazuje ilość punktów ogółem. Każdorazowo komputer losuje karty. Liczba na górze karty pokazuje koszt w punktach, natomiast na dole wyjaśnione jest co karta robi i z jaką mocą. Karty czerwone to karty do budowy. Karty zielone służą do ataku na zamek przeciwnika. Karty niebieskie to magia (która może służyć co dodania punktów, odebrania punktów przeciwnikowi, a także do rozwoju zamku (karta pixes) i potężnego ataku smokiem (karta dragon)). Taktykę musisz obrać sam, czy nastawiasz się na niszczenie przeciwnika, czy na budowanie własnego zamku. Zielona karta Recruit powiększa przyrost punktów wojska o 1, czerwona karta School powoduje zwiększenie przyrostu budynków o 1, niebieska karta sorcerer powoduje zwiększenie przyrostu magii o 1. Znaczenie reszty kart jest wyjaśnione w grze. Gdy nie możesz wyciągnąć żadnej karty naciskasz CTRL i wyciągasz obojętnie którą kartę. Miłego grania!
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie. Misiaki89 (F K) · przed dinozaurami do Strategiczne
681   98  

Tagi: walka · strategia · zamek · wojna · karty

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Zobacz najpopularniejsze tagi.