Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał zuku02
Miniaturka MTV
Jeździ do pracy na byku, ma 70 lat – Pan Romuald
Pan Romuald Rubinowicz (70 l.) z okolic Rogóża w woj. warmińsko-mazurskim opanował sztukę ujeżdżania byków i codziennie wyrusza do pracy w lesie na grzbiecie Alego (6 l.) Pan Romuald pierwszego byka dosiadł, kiedy sam miał 12 lat, a Ali jest jego siódmym ujeżdżonym zwierzakiem. Podczas lat pracy z bykami i próbach ich ujeżdżania pan Romuald kilka razy otarł (…)
okejki 161 · komentarze 28 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Podstawieni kibice wszystkich krajów na mundialu w Katarze
Rząd Kataru postanowił zadbać o odpowiednią atmosferę na organizowanych w tym kraju Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej. W tym celu wynajął sztuczne tłumy ludzi, którzy udają kibiców poszczególnych reprezentacji biorących udział w turnieju, a nawet tych, które na mundial nie awansowały.
okejki 83 · komentarze 79 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
„Niewygodne” pytania na konferencji dot. Odry
Czysty kabaret. Minister środowiska Anna Moskwa i minister infrastuktury Piotr Adamczyk zwołują konferencję prasową, dziennikarz pyta, kiedy rozpoczęto działania. Odpowiedź: „Wtedy”. - Czyli kiedy? - Wtedy, kiedy podjęły działania instytucje. - Ale którego dnia? - W dniu, w którym zostały podjęte działania. itd.
okejki 484 · komentarze 141 · 7 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Satysfakcjonujące maszyny i pomysłowe narzędzia
Ludzie wiedzą, jak sobie ułatwiać życie. W tym filmie zobaczycie lifehacki na wyższym poziomie i innowacyjne maszyny, które „robią robotę”. Nie wspominając o niesamowitych narzędziach i pomysłowych wynalazkach, które robią rzeczy tak atrakcyjne wizualnie, że może to wprawić w trans.
okejki 355 · komentarze 45 · 8 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Trochę farta podczas Rajdu Świdnickiego 2022
Marcin Słobodzian i Michał Poradzisz mieli groźnie wyglądający wypadek podczas 50. Rajdu Świdnickiego KRAUSE. Na szczęście załoga w Hyundaiu i20 wyszła cało z tej sytuacji! ---------- Facebook: http://bit.ly/2G296H6 Instagram: http://bit.ly/2FuKtFn Twitter: http://bit.ly/2G3oQJQ Strona: http://bit.ly/2G1Koqf Grupa: https://www.facebook.com/groups/rallypl.team/ Zapraszamy(…)
10 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Igrzyska świnek morskich
Kawie domowe wyszły na dwór, żeby wziąć udział w wymagającym wyścigu z przeszkodami.
okejki 108 · komentarze 32 · 2 lata temu
Miniaturka MTV
OSTATNI WIKING | 1 odcinek
Następne odcinki w kolejne środy i soboty o godz. 18:00! OSTATNI WIKING to serial satyryczny i poniekąd prequel "Twojej starej. Baśni". Historia zaczynająca się 14 kwietnia 966 r. w dniu, kiedy Mieszko I ma przyjąć chrzest z rąk Ottona. Jednocześnie na Mazurach, w grodzie mazurskich Wikingów Angerbørg (dzisiejsze Węgorzewo), w drewnianej osadzie żyją rdzenni mazurscy Wikingowie(…)
okejki 3 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Loża VIP na Mapei Stadium
Takie atrakcje tylko na stadionie Sassuolo we włoskiej Serie A
3 lata temu
Miniaturka MTV
Ładna pani ma niezłego cela
W okienko nie weszło, ale gol zdobyty, mimo powalającej interwencji bramkarza.
okejki 338 · komentarze 28 · 3 lata temu