Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał zoomerxoid
Miniaturka MTV
RUSEK OGLĄDA POLSKIE FILMY
W ramach serii “Tego w Rosji nie mamy”, gdzie poznaje polską kulturę i sprawdzam wszystko co pochodzi z Polski, nareszcie obejrzałam klasyczne i legendarne polskie filmy. Tym razem zwróciłem uwagę niesamowitej, patriotycznej komedii o przygodach polskiego żołnierza i autora łamisłówki “Grzegorz Brzęczyszczykiewicz” - Franciszka Dolasa czyli film Jak rozpętałem drugą wojnę światową (…)
okejki 1 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Kobieta została przejechana przez własne auto
W tym odcinku zobaczycie kobietę, która stwierdziła, że zostanie szeryfem drogowym. Kiedy jej samochód się o tym dowiedział, postanowił jak najszybciej od niej uciec. W rezultacie została przez niego przejechana.
3 lata temu
Miniaturka MTV
RUSEK TESTUJE POLSKĄ WÓDKĘ
W tym filmie zobaczycie, jak legendarna wódka Krupnik oraz Żubrówka smakuje Rosjaninowi gadającemu po polsku.
okejki 6 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
PIEROGI RUSKIE NIE SĄ ROSYJSKĄ POTRAWĄ
Przygotowałem w swojej kuchni 3 rodzaje pierogów: Pierogi ruskie, tylko ze w moim przypadku będą to pierogi z mięsem, Pielmieni, które są zazwyczaj przyrządzane w Rosji oraz Manti pochodzące ze środkowej Azji
3 lata temu
Miniaturka MTV
TOP 5 CHIŃSKICH SAMOCHODÓW, KTÓRE PRZYPOMINAJĄ POPULARNE AUTA
Przedstawiam wam top 5 chińskich podróbek, które bardzo przypominają swoim wyglądem popularne marki. Jest tutaj Rolls Royce pod nazwą GEELY GE, mieszanka Jeep`ow Cherokee i Wranglera, którą azjaci producenci nazwali BAIC x424, luksusowy SUV Porsche Cayenne, sprzedają na świecie jako HAWTAI BOLIGER, a nawet Range Rover Evoque w wykonaniu skandalicznej marki Landwind oraz podróbka BW(…)
3 lata temu
Miniaturka MTV
Szalony BOBCAT stracił kontrolę
Co tu się? Od 0:13
okejki 1 · 3 lata temu
Miniaturka MTV
Jak zrobić kanapkę do SZKOŁY
Dzisiaj przedstawię wam, jak zrobić najlepszą kanapkę na świecie, którą spokojnie można zabrać ze sobą do szkoły, a nawet do pracy!
3 lata temu
Miniaturka MTV
Jak zostać RUSKIM graczem w CS:GO?
W tym odcinku Suka Blyat Lekcji przedstawię wam tajemne zasady, które sprawią, że dogadanie z Rosjanami w CS:GO nie będzie sprawiało żadnego problemu, a jednocześnie też pomoże wam stać się prawdziwym Ruskim graczem.
3 lata temu
Miniaturka MTV
Policyjny pościg w USA, gdzie 18 letni murzyn, uciekając z więzienia i ukradł pickupa Toyotę Tacoma i zrobilł nią niesamowity akrobacyjny skok i udowodnił, że umie zrobić prawdziwy pościg z policją prawie jak w GTA. Co jest ciekawe, samochód wylądował na zaparkowany pojazd, w którym znajdowała się kobieta i nikt z nich nie ucierpiał.
4 lat temu
Miniaturka MTV
NIESAMOWITY manewr kierowcy
Niemożliwe uniknięcie strasznego wypadku przez kierowcę ciężarówki z Korei, któremu udało się przejechać kilkadziesiąt metrów na dwóch kołach. Ten niesamowity manewr był sprowokowany tym, że auta jadące przed nim nagle zmniejszyły swoją prędkość i aby uniknąć wypadku kierowca ciężarówki postanowił gwałtownie zahamować. (290x oglądano na YT)
4 lat temu