Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał zacharmistrz
Miniaturka MTV
Szczere wyznanie prezenterki
Szybkie pytanie i szybka odpowiedź dały razem niesamowity i niezamierzony efekt - prezenterka przeżyła największy wstyd w karierze w wiadomościach TV.
okejki 258 · komentarze 26 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Najbardziej dowcipny bokser wszechczasów
... czyli arogancki, butny i niesamowicie szybki Prince Naseem Hamed! Można go wielbić, można go nienawidzić, ale jednego nie wolno mu odmówić: każda jego walka była wielkim show, którego nikt inny nie potrafiłby powtórzyć!
okejki 316 · komentarze 62 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Bajm - Józek nie daruję Ci tej nocy!
Beata Kozidrak z kosmicznym makijażem i Bajm w strojach Sado Maso? Starsi bojownicy pewnie pamiętają (bo jak można zapomnieć taki dramat, ale młodzi pewnie jeszcze tego nie widzieli. Ten zepół serwujący dzisiaj słodkopierdzący popowy chłamik, był zespołem, który podnosił ciśnienie, wywoływał ekstazę nerwową, podniecenie oraz pocenie rąk. Ten zespół utorował drogę Rammsteinowi...
okejki 16 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Viva el Basket!
Czy wszyscy małolaci jeżdzą na deskorolkach, słuchają hip-hopu i ogólnie są ograniczeni umysłowo? Nieprawda. Niektórzy z nich grają w kosza, i to jak! Wyrazy uznania.
okejki 8 · komentarze 33 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Nie działa mi dekoder TV TRWAM
Ojciec dyrektor jeszcze nic nie wspominał o tych chłopakach, więc albo jeszcze nie usłyszał tej piosenki, albo mu się spodobała. Obejrzyj genialny w swojej prostocie, niewyszukany teledysk zespołu "Butelka".
okejki 136 · komentarze 82 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Maciej Stuhr tłumaczem Garou
Irytuje Cię zaczarowany pierniczek? A może irytuje Cię, kiedy twój idol nawija w języku którego zupełnie nie rozumiesz, a nieudolny tłumacz przekręca zupełnie sens wypowiedzi do tego stopnia, że powoli zaczynasz uznawać obecną sytuację polityczną w Polsce za logiczną i zrozumiałą? No to posłuchaj tego...
okejki 602 · komentarze 74 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Ani mru mru - Kuszenie
Czy gdyby sam szatan kusił cię, aby wystąpić w filmie porno, to byś się zgodził? A gdyby jeszcze, do każdego filmu dodawana była kawa gratis? A może jednak posłuchałbyś rad anioła i poszedła studiować na KULu? Gościnnie K.Skiba, w roli... sam zobaczysz.
okejki 67 · komentarze 25 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Remix - Wybory KMN vs. Sejm
Ostatnio najbardziej bawi nas Kabaret Moralnego Niepokoju i Sejm. Jednych bardziej KMN a innych Sejm. A gdyby było takie 2 w 1....
okejki 78 · komentarze 51 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Rosyjski technomaniak z prowincji
Pierwszy poważny konkurent dla Wowy z Donbasu. Poznaj kocie techno-ruchy "miszcza" znad Wołgi. I zapamiętaj, dobrze bawić się można w każdym wieku.
okejki 19 · komentarze 28 · przed dinozaurami