Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał wps
Warszafka Po Stolicy #62
Stłuczki, wymuszenia, jazda pod prąd, poślizg na trasie Toruńskiej, zawracanie na przejściu dla pieszych i wiele innych sytuacji z warszawskich ulic w 62 odcinku Warszafki Po Stolicy.
okejki 11 · 19 dni temu
Pędzący motocyklista z pretensjami, czyli Warszafka Po Stolicy #61
W tej kompilacji m.in. kierowca i demontaż sygnalizacji, jazda pod prąd i nietypowe skróty oraz zabawa z Lexusem.
okejki 115 · komentarze 50 · 1 miesiąc i 14 dni temu
Warszafka Po Stolicy #60
Warszafka Po Stolicy #60 a w niej m.in. motocyklista uczy kierowcę opla, gdzie powinien wylądować niedopałek po papierosie. Jeden cwaniaczek na puławskiej próbuje szybciej dojechać do swojego celu. W kompilacji również zabije kilka dzwonów, zobaczycie chamskie wymuszenia i wiele innych sytuacji z warszawskich ulic.
okejki 15 · 2 miesiące i 24 dni temu
Śmierć na pasach, czyli Warszafka Po Stolicy #59
Warszafka Po Stolicy #59 a w niej m.in. potężny dzwon przy Sobieskim, śmiertelne potrącenie na Bielanach, manewr typu piruet a la seconde przy Teatrze Powszechnym i wiele innych zachowań kierowców, które zasługują na dożywotnie zabranie PJ. Spiesz się powoli i nic nikomu nie musisz udowadniać.
okejki 23 · 3 miesiące i 28 dni temu
"Nie patrz, dzwoń po karetkę", czyli Warszafka Po Stolicy #58
W tej kompilacji zobaczycie przepychanki o "pozycję startową" na skrzyżowaniu, pacanów na hulajnogach oraz kierowcę, dla którego zamknięty szlaban to tylko sugestia.
okejki 147 · komentarze 91 · 5 miesięcy i 16 godzin temu
agresja na warszawskich ulicach, czyli Warszafka Po Stolicy #57
Warszawa, a na jej ulicach pośpiech, chamstwo oraz agresja drogowa. Wszystko po to, żeby dojechać na miejsce 5 sekund wcześniej, albo żeby komuś "coś" udowodnić... Bądźmy dla siebie mili!
okejki 20 · 5 miesięcy i 21 dni temu
"Człowieku, żadnej wyrozumiałości" czyli Warszafka Po Stolicy #56
Warszawa, a na jej ulicach zawsze ktoś komuś musi coś udowodnić. Pytanie: po co? - "Nie widzisz którędy jedziesz człowieku?" - "Widzę, ale trochę wyrozumiałości..." - "Człowieku, żadnej wyrozumiałości..."
okejki 23 · 7 miesięcy i 10 dni temu
"Wysiądę do niego. Tylko nie pyskuj" czyli Warszafka Po Stolicy #55
Warszafka Po Stolicy #55 - to już jest tradycja, że w odcinku arogancja, chamstwo i duma nie wpływa pozytywnie na kulturę jazdy w Warszawie.
okejki 30 · 8 miesięcy i 22 godziny temu
"Ja ci pokażę", czyli Warszafka Po Stolicy #54
Stłuczki, wymuszenia, agresja na warszawskich ulicach, to nie wszystko. W nowej kompilacji zobaczysz także szeryfa na Wisłostradzie, kilka sytuacji na przejściu dla pieszych oraz pojawi się ninja z warszawskiej Pragi.
okejki 19 · 9 miesięcy i 15 godzin temu
BMW zobowiązuje, czyli Warszafka Po Stolicy #53
W tej kompilacji zobaczycie poślizg BMW na zakręcie, jazdę na czołówkę, wymuszenia, psa wybiegającego wprost pod samochód oraz piątkę z ziomkami.
okejki 89 · komentarze 61 · 9 miesięcy i 15 dni temu