Death Metal Monkey
Dobry growl to podstawa. Wiedzą to też małpy.
okejki 6 · przed dinozaurami
Tak "broni" kolega Gortata
Washington Wizards przegrali po raz 12 z ostatnich 15 meczów. We wtorek ulegli 92:97 Chicago Bulls. Porażkom nie ma się co dziwić, jeśli w decydujących momentach czwartej kwarty graczom Wizards zdarzają się takie wpadki jak Otto Porterowi, który "przysnął" w obronie.
przed dinozaurami
"Only You" w wykonaniu Ylvis
Próbka tego, co można zobaczyć w czwartym sezonie Wieczoru z Ylvis. Oto jak hel pomaga w śpiewaniu.
okejki 558 · 63 141x · komentarze 25 · przed dinozaurami
Tomasz 'Titus' Pukacki - Najlepsze teksty i wygłupy część 2.
Troszkę dłuższa, ale na pewno jeszcze nie ostatnia część.
okejki 10 · przed dinozaurami
Tomasz 'Titus' Pukacki - Najlepsze teksty część 1
Pierwsza część serii jednych z lepszych wypowiedzi Titusa w różnych mediach itp...
okejki 8 · przed dinozaurami
Zwiastun The Elder Scrolls Online
Kinowy zwiastun gry The Elder Scrolls Online, produkcji z gatunku MMO.
okejki 4 · przed dinozaurami
Zlatan Ibrahimovic w niecodziennej reklamie. Piłkarz nurkuje pod lodem i poluje z karabinem | wideo
Zlatan Ibrahimovic, napastnik reprezentacji Szwecji, wystąpił w nowej reklamie Volvo - biega po lesie z karabinem, nurkuje w lodowatej wodzie i podciąga się w stajni, jak Rocky Balboa (albo Putin). W reklamie zostały wykorzystane również słowa hymnu Szwecji, które piłkarz przerobił tak, aby, jego zdaniem, odzwierciedlały dzisiejszą Szwecję.
Wiewiórki też lubią football
Bohaterka meczu Queens Park Rangers - Leicester. Wyszła w pierwszym składzie, została zmieniona przez Marcina Wasilewskiego w 82. minucie.
Ostatnie Harce Lajkonika czyli Następny, Proszę!
Filmik promujący projekt "Wirtualne Muzea Małopolski", pozwalający na zaprezentowanie w internecie zasobów cennych i ważnych dla kultury.