Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał wasylanoga
Twarzą w twarz z oszustem
Sklep z koszulkami - https://poszukiwaczeokazji.cupsell.pl/ Nasz Fanpage - https://web.facebook.com/Poszukiwacze-Okazji-547629352264968/ W tym filmie przedstawimy Wam 3 historie nadesłane przez naszych widzów, w których opisują oni sytuacje w jaki sposób zostali oszukani. Wystaw opinię o sprzedawcy na OLX: http://sprawdzsprzedawce.pl/ Tekst, który można wkleić do oferty(…)
okejki 1 · 4 dni temu
ILE "PIENIĄŻKÓW" ZARABIA OSZUST Z OLX - mamy listę wpłat na konto oszusta!!!
Sklep z koszulkami - https://poszukiwaczeokazji.cupsell.pl/ Nasz Fanpage - https://web.facebook.com/Poszukiwacze-Okazji-547629352264968/ Wielu z naszych widzów podsyła nam ciekawe dialogi, które udało się nawiązać z oszustem. Wybraliśmy dla Was dwa, naszym zdaniem najciekawsze, które obnażają trochę ich osobowość, wartości, którymi kierują się w życiu oraz ile dziennie zgarnia(…)
okejki 7 · 24 dni temu
UNBOXING PACZKI OD OSZUSTA Z OLX !!!
Sklep z koszulkami - https://poszukiwaczeokazji.cupsell.pl/ Nasz Fanpage - https://web.facebook.com/Poszukiwacze-Okazji-547629352264968/ Jeden z naszych widzów, 17-letni chłopak, ciężko pracował przez 2 tygodnie wakacji, aby odłożyć na wymarzonego Iphone’a 7. Opisał nam swoją sytuację z zakupem tego smartfona przez portal olx. Finał transakcji jest zaskakujący. Sami zobaczcie.(…)
okejki 4 · 1 miesiąc i 2 dni temu
OSZUST Z UK na sprzedajemy.pl - nieBEZPIECZNA TRANSAKCJA - HONDA VARADERO
Nasz Fanpage - https://web.facebook.com/Poszukiwacze-Okazji-547629352264968/ Film przedstawia konwersację z oszustem, który oferuje motocykl Honda Varadero 125 XL na portalu sprzedajemy.pl w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Jest to typowy scam znany od lat. Podejrzane oferty najczęściej pojawiają się na sprzedajemy.pl, gumtree.pl, olx lub w lokalnych portalach ogłoszeniowych. Wyróż(…)
1 miesiąc i 18 dni temu
#009 - ZABAWKI DLA DZIECI I... DOROSŁYCH
Nasz Fanpage - https://web.facebook.com/Poszukiwacze-Okazji-547629352264968/ Poszukiwacze okazji, Stachu i Wasyl, pokażą Wam co i jak kupić żeby sprzedawać i szybko zarobić pieniądze. Poszukujemy ciekawych rzeczy w miejscach takich jak pchli targ , targ staroci , bazar , rynek , giełda , jarmark , ale również zaglądamy na aukcje i ogłoszenia internetowe - allegro , olx , ebay .(…)
1 miesiąc i 22 dni temu
OSZUSTWO Z OLX - MARIA, JULIA I TATIANA "sprzedają" najtaniej PS4 PRO
Nasz Fanpage - https://web.facebook.com/Poszukiwacze-Okazji-547629352264968/ Zapewne wielu z Was, przeglądając OLX w poszukiwaniu popularnych, drogich sprzętów elektronicznych, natknęło się na ogłoszenia wystawiane przez kobiety o stale powtarzających się imionach np. Maria, Julia, Tatiana. Wszystkie te ogłoszenia mają wiele wspólnych cech. Zazwyczaj jedno konto to jeden produ(…)
2 miesiące i 4 dni temu
DEMASKUJEMY OSZUSTA - PS4 PRO 1TB z OLX za 950 zł - OKAZJA
Nasz Fanpage - https://web.facebook.com/Poszukiwacze-Okazji-547629352264968/ Film pokazuje metodę działania oszusta na portalu ogłoszeniowym OLX. Demaskujemy jego sposób działania. Oszust wystawił konsolę PS4 PRO w bardzo atrakcyjnej cenie wykorzystując zdjęcie z innej oferty, które na wstępie ujawnia fałszywość ogłoszenia. W celu zwiększenia wiarygodności do kontaktu podaje nr(…)
2 miesiące i 15 dni temu
Game boy naprawa ekranu - martwe linie ( Deadlines )
Game boy naprawa ekranu - martwe linie ( Deadlines ) Poszukiwacze okazji, Stachu i Wasyl, pokażą Wam co i jak kupić żeby sprzedawać i szybko zarobić pieniądze. Poszukujemy ciekawych rzeczy w miejscach takich jak pchli targ , targ staroci , bazar , rynek , giełda , jarmark , ale również zaglądamy na aukcje i ogłoszenia internetowe - allegro , olx , ebay . Na naszym kanale pokażemy (…)
okejki 6 · 3 miesiące i 9 dni temu
Oszukani przez widza ! Sony Playstation 2
Poszukiwacze okazji, Stachu i Wasyl, pokażą Wam co i jak kupić żeby sprzedawać i szybko zarobić pieniądze. Poszukujemy ciekawych rzeczy w miejscach takich jak pchli targ , targ staroci , bazar , rynek , giełda , jarmark , ale również zaglądamy na aukcje i ogłoszenia internetowe - allegro , olx , ebay . Na naszym kanale pokażemy Wam różne ciekawe rzeczy, które udało nam się kupić w (…)
okejki 1 · 4 miesiące i 2 dni temu
Jak wymienić obiektyw w kamerce sportowej SC-200 / SJ4000 / SJ5000
Poszukiwacze okazji, Stachu i Wasyl, pokażą Wam co i jak kupić żeby sprzedawać i szybko zarobić pieniądze. Poszukujemy ciekawych rzeczy w miejscach takich jak pchli targ , targ staroci , bazar , rynek , giełda , jarmark , ale również zaglądamy na aukcje i ogłoszenia internetowe - allegro , olx , ebay . Na naszym kanale pokażemy Wam różne ciekawe rzeczy, które udało nam się kupić w (…)
okejki 3 · 4 miesiące i 20 dni temu