Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał thunderballs
Miniaturka MTV
Spocona jak świnka, ale czuje się jak lisiczka...
"Sweating like a pig, feeling like a fox" - nowa kampania reklamowa w Wielkiej Brytanii mająca na celu zachęcić kobiety do ćwiczeń - nieważnie od wzrostu, kształtu czy koloru włosów. Pozytywna rzecz - tylko dlaczego widok spoconej, dyszącej kobiety działa tak mocno na psychikę faceta - wyzwala jakieś pierwotne hormony...
okejki 69 · komentarze 21 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Tak jak w tym kawale
Rusek przyjechał do Polski (rzecz dzieje się na początku lat 90-tych) pociągiem z Moskwy do Warszawy i wysiadł na dworcu centralnym, glodny był to kupił sobie kiełbaskę smarzoną z musztardą i pajdką chleba - taką na papierowej tacce. Zjadł kiełbaskę i chleb i na koniec wsunął tackę. Sprzedawca popatrzył tylko. Ruski dalej głodny był to sobie drugą porcję kupił i tak samo jadł i ta(…)
okejki 2 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Trzeci Oddech Kaczuchy - Kombajnista ORYGINAŁ
Może posłużyć jako soundtrack do "Szybkie karczowanie" ...
okejki 2 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Brutalność rugby
Rugby Leauge - niby ta bardziej ugrzeczniona wersja... niby. Zdarzenie miało miejsce w sobotę w czasie Wielkiego Finału Super Ligi. "Bokser" Ben Flower dostał bana na 8 spotkań.
okejki 249 · komentarze 55 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Dog trolluje panią od pogody...
Podczas prognozy pogody przekazywanej na żywo w programie porannym na BBC1 z nadmorskiej plaży pewien angielski pies postanowił oznaczyć teren...
okejki 6 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Pet Shop Boys grają Disco Polo
Nowy single z najnowszej płyty Pet Shop Boys - Disco Polo? Czy tylko mi się tak wydaje?
8 lat temu
Miniaturka MTV
Reklama Marmite
Marmite - znane w Polsce angielskie smarowidło do chleba. O smaku drożdży :literat ... ale dobre - naprawdę. Ta reklama wywołała oburzenie wśród brytyjskich "animals'ów", że ośmiesza pracę słóżb ochrony zwierząt. Jeden oszołom dodał, że "mimo iż uwielbia Marmite na śniadaniowym toście, to dopóki ta reklama będzie nadawana on przecrzuca się na dżem"...(nie podał jaki)
okejki 3 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Finezja, precyzja WOW
ale cały czas czekasz na ŁUP!! w ścianę...
okejki 12 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Rowan Atkinson bulwersuje pobożnych Brytyjczyków - BBC już dostało 2500 skarg na ten skecz
Podobnie jak Kabaret Limo w Polsce - Rowan Atkinson ostatnio(w zeszły piątek dokladnie) wsadził przysłowiowy kij w mrowisko i zbulwesował pobożnych brytyjczków swoim skeczem. Z okazji Red Nose Day - doroczna akcja charytatywna BBC - coś jak WOŚP wystąpił jako nowo wybrany Arcybiskup Canterbury(Anglikański Papież zwany też potocznie ABC) i w swoim, genialnym stylu, powiedział, że JC(…)
okejki 5 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Babcia Jedi
Bo "Sowy nie są tym czym sie wydają" - jak mawiał Agent Dale Cooper
okejki 12 · przed dinozaurami