Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał swistakk
Miniaturka MTV
wyborcza
(635x oglądano na YT)
okejki 8 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Mariolka i Łukasz jako Natasza Urbańska Paranienormalni w 20m2 Łukasza -...
Zapraszam po zdjęcia, newsy i premiery odcinków na: https://www.facebook.com/20m2Lukasza i http://www.20metrow.pl Jeżeli nie chcesz przegapić nowych odcinków, dołącz klikając w poniższy link: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=20m2Lukasza Utwór z czołówki: So Do It - Sleeper Kawalerka, kamerka/telefon komórkowy, Gość. Internetowy talk-show realizowany w (…)
okejki 5 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Wpadka na planie serialu
LAJKUJ: https://www.facebook.com/hordaserial SUBUJ: http://www.youtube.com/hordaserial Horda - web serial to projekt pierwszego, gatunkowego, w pełni profesjonalnego serialu internetowego w naszym kraju. Ogromny budżet, ponad setka aktorów, epizodystów i statystów, więcej niż 25 lokacji. To wszystko składa się na 8 odcinkowy pierwszy sezon serialu. Obsada: Gabriela Całun(Sz(…)
okejki 1 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Piłka nożna po polsku i kobiety z WIELKIMI PIERSIAMI [HelpDesk]
Dlaczego zawsze dostajemy baty? Czemu kibicujemy piłce nożnej, chociaż jesteśmy w nią gorsi od połowy Afryki? Jak wygląda trening polskiej kadry i co się dzieje w PZPN? Daj suba na http://youtube.com/CzarneOwceShow Polub nowy projekt chłopaków http://fb.com/CzarneOwceShow (22 223x oglądano na YT)
8 lat temu
Miniaturka MTV
Making of: Homeless Christmas (SA Wardega)
SUBSCRIBE: http://www.youtube.com/user/wardegasa?sub_c
okejki 14 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
PIJANY VS TRZEŹWY
PIJANY VS TRZEŹWY - czyli impreza w krzywym zwierciadle. JARUKE X MACIEJA FANPAGE: http://facebook.com/odlaczylimineta KONTAKT: odlaczylimineta@gmail.com MUZYKA: Zedd - Shave It (Kaskade Remix) (96x oglądano na YT)
okejki 3 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Prezenty podwójnie trafione
Wystarczy kilka pytań, trochę wyobraźni i cztery osoby, które wybiorą idealny prezent... i potrafią szybko biegać :) W filmie udział wzięli: Martin Stankiewicz: http://www.youtube.com/martinstankievitz Krzysztof Gonciarz: http://krzysztofgonciarz.com/ Kasia Gorol: http://www.jestemkasia.com/ Marysia Górecka: http://mamygadzety.pl/ (301x oglądano na YT)
okejki 8 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Lekko Stronniczy - Duch Świąt pochodzi z Małopolski!
Wspólne wojaże po Małopolsce z Piotrem Cyrwusem kończymy filmem z jasnym przekazem - tu jest najlepiej, zwłaszcza w święta :) Nawet oscypki i kapela góralska z nami była! Do tego oscypki, termy, poeci z Krakowa. Więcej na fanpage'u Małopolski - http://www.facebook.com/lubiemalopolske Wszystkie odcinki: http://lekkostronniczy.tv Subskrybuj na YouTube: http://www.youtub(…)
okejki 2 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Zgól ten koper synu
Kolejny odcinek i kolejne trzy minuty o tym, co mnie wkurza wokół mnie. Linki polecane w odcinku: - Nie płacz, że nie masz nowego Facebooka - http://www.zombiesamurai.pl/post/69876321164 - Poradnik zakupowy - http://www.zombiesamurai.pl/swieta2013 (554x oglądano na YT)
okejki 4 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Warszawa za 20 lat...
Piękne, nostalgiczne i magiczne...
okejki 2 · 8 lat temu