Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał swistakk
Miniaturka MTV
Dzień Taty | Mój Tato [ Kuba Jankowski ]
SUBSKRYBUJ: http://bit.ly/1oxpr6X Zapraszam do siebie: https://www.facebook.com/kubafanpage https://twitter.com/KubaJankowski http://instagram.com/kubajankowski Dzień Taty i akcja z Oreo "Tato jest super". Jeśli jest z Wami Wasz tata i macie z nim dobry kontakt, to sprawcie aby wiedział, co do niego czujecie. NAJGŁUPSZE: Cała Playlista - [ http://bit.ly/1j8ma9w ] Nagr(…)
okejki 11 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Idealny współczesny mężczyzna
Dziewczyny, nie róbcie z facetów lamusów! http://facebook.com/Jahahatv Obsada: Karol Filek, jako Idealny współczesny mężczyzna http://facebook.com/karolfilek Karolina Sądag, jako jedna z dziewczyn, Justyna Kamycka, jako jedna z dziewczyn, Patryk Juszczynka, jako dres z Nowej Huty, Krzysztof Filek, jako uciekający i goniący z rudą peruką, Bartłomiej Lenart, jako uciekając(…)
okejki 2 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Podrywamy #3 (Fotki z dziewczynami) - Wapniak
INSTAGRAM: http://instagram.com/wapniakpolska SUBSKRYBUJ http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=WapniakPolska FACEBOOK http://www.facebook.com/WapniakPolska MOJA PRZEMIANA http://youtube.com/ManUpPolska Zobacz filmiki Ravgora http://www.youtube.com/RavgorTV FACEBOOK: http://facebook.com/wapniakpolska INSTAGRAM: http://instagram.com/wapniakpolska ASK http://ask.f(…)
okejki 4 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Po co tu jesteś? pytanie na Paradzie Równości 2014
Https://www.facebook.com/Rezyser.Zycia (1 750x oglądano na YT)
okejki 12 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Rozdawanie ciasta według Merrymen
W tym filmie postanowiliśmy upiec i rozdać ciasto , zobaczcie z co się wydarzyło ! Instagram: http://instagram.com/wesola_kompania Facebook: https://www.facebook.com/merrymens (9x oglądano na YT)
okejki 6 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Żarcie na DZIEŃ DZIECKA
Fanpage: https://www.facebook.com/SaraSarajewo (2 772x oglądano na YT)
okejki 7 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Co czujesz kiedy myślisz o TACIE? [ Kuba Jankowski ]
Złóż życzenia swojemu tacie na www.facebook.com/oreo SUBSKRYBUJ: http://bit.ly/1oxpr6X Zapraszam do siebie: https://www.facebook.com/kubafanpage https://twitter.com/KubaJankowski http://instagram.com/kubajankowski Muzyka: Fismoll - Trifle NAJGŁUPSZE: Cała Playlista - [ http://bit.ly/1j8ma9w ] Nagrody Darwina - [ http://bit.ly/1k6dc1s ] Politycy - [ http://bit.ly/(…)
okejki 7 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Ukryta kamera z Zimochem i Dudkiem
"W życiu codziennym można odnaleźć wielkie emocje podobne do tych, które przeżywają piłkarze podczas rozgrywek UEFA Champions League. Postanowiliśmy przenieść na chwilę przypadkowych przechodniów w świat wielkich piłkarskich emocji i dać im okazje do przeżycia uniesień i radości."
okejki 359 · komentarze 31 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Vlogi, prawda o Laurze i co ja właściwie robię [Nie znam się, to się wypowiem]
OBCZAJ AKCJĘ LENOVO: http://patentylenovo.pl Lajkuj: http://facebook.com/MARTIN.STANKIEVITZ Subuj: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=martinstankievitz Obserwuj: http://instagram.com/MARTINSTANKIEVITZ Pytaj: http://ask.fm/STANKIEVITZ (2 327x oglądano na YT)
okejki 4 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Maturalny Wyścig
Randall spóźniony na Mature jest zdany tylko na siebie. Film zrealizowany przez początkującą ekipę Tomasza Skrobskiego i Pawła Sytkowskiego więc wybaczcie wszelkie niedociągnięcia, pod moim nadzorem będą z nich filmowcy, tymczasem ten projekt jest szkoleniowy. Mieliśmy super zabawę realizując go, mam nadzieję że się spodoba (42x oglądano na YT)
okejki 3 · 8 lat temu