Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał sonntag
Miniaturka MTV
8 Things about Poland that Surprised My American Family
We hosted my American family for over 2 weeks at Christmas. It was obviously a great experience, but equally fun was observing their reaction to life in Poland. Today I share 8 of my favorites with you. Enjoy! (139 882x oglądano na YT)
11 miesięcy temu
Miniaturka MTV
We Wish you a metal Xmas (and a headbanging new year)
Notice! I do not own the songs in this video! All rights belong to the rightful owners (UMG / Armoury Records)! Personnel: Jeff Scott Soto (Vocals) / Bruce Kulick (Guitar) / Bob Kulick (Guitar) / Chris Wyse (Bass) / Ray Luzier (Drums) Spotify: https://open.spotify.com/album/5O2Ze6Upnw5b7oiECdYqQo If you like what you hear please buy the album: Itunes: (http://itunes.ap(…)
okejki 3 · 11 miesięcy temu
Miniaturka MTV
KISZONE ŚLEDZIE, czyli szwedzki przysmak Surströmming!
W dzisiejszym odcinku sprawdzimy szwedzki przysmak, czyli kiszone śledzie Surströmming! Dla wielu jedna z najobrzydliwszych potraw świata - czy tak faktycznie jest? Sprawdźmy to! PS. Zbliżamy się do 20 tys. subskrypcji! Jeśli jakimś cudem jeszcze nas nie subskrybujesz to zachęcam! ===
okejki 1 · 11 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Dostawczak taranuje pojazd z wysięgnikiem
Droga S12 między Lublinem a Puławami. Na wysokości węzła Kurów Wschód prowadzone były roboty drogowe z wykorzystaniem żurawia. Kierowca dostawczego renault master najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, co skutkowało uderzeniem w samochód służb utrzymaniowych. W fiacie ducato drogowców za kierownicą siedział 41-letni kierowca, który z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala(…)
okejki 104 · komentarze 70 · 11 miesięcy temu
Miniaturka MTV
Kuba - pierwsze wrażenia #1
Sklep: https://bezplanu.com Odcinki z Kuby będą się pojawiać na zmianę na kanale BezPlanu i @Vlog Casha Będzie je można oglądać na tej playliście: Wszystkie odcinki BezPlanu chronologicznie: http://bit.ly/2MqAO7Q (można też klikać w kartę "Następny odcinek" pojawiającą się pod koniec każdego filmu po prawej stronie u góry) BezPlanu Daily: https://www.youtube.com/chan(…)
okejki 9 · rok temu
Miniaturka MTV
World's Coolest Concept Car - Mercedes AVTR
This is the Mercedes AVTR, the coolest concept car in the world. This car can crab walk, be driven in both the left and right seats and has a million cool features. Today we show you around why this car is so special and even get to drive it in Dubai. Thanks to @Mercedes-Benz Presenter: @Sergi.Galiano You can follow Supercar Blondie on: https://www.instagram.com/supercar(…)
okejki 7 · rok temu
Miniaturka MTV
Wypadek tirów na A4 - kabina odpadła od auta
Jeden z kierowców nie wyhamował i najechał na drugiego. W wyniku zderzenia od jednego z aut odpadła kabina. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
okejki 118 · komentarze 53 · rok temu
Miniaturka MTV
ZMYWAK: WIELKA BRYTANIA... WALCZY O PRACOWNIKA (LOL!)
Jeśli chcesz, aby do Twojej firmy w 2022 roku zaczęli pukać pracownicy, to zabierz się do tego... dokładnie inaczej, niż brytyjscy managerowie wielkich fabryk. Oni nawet do wyrzucenia śmieci potrzebują biznes planu, szkolenia z samorozwoju i dwóch dodatkowych team liderów. Dlaczego brytyjska rekrutacja leży, piszczy i skrzypi? Zapraszam do obejrzenia filmu. Skoro o rekrutacji mo(…)
okejki 10 · rok temu
Miniaturka MTV
Ferrari 458 po wypadku na Łotwie
Czy da się jeszcze coś z tego uratować?
okejki 111 · komentarze 113 · rok temu