Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał sonntag
Miniaturka MTV
jak nasza polsko-koreańska rodzina spędza Wigilie i Święta w Korei
Nasze Święta w Korei - jak nasza polsko-koreańska rodzina spędza Wigilie i Święta w Korei
okejki 7 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Rzeczy w USA które nie mają dla nas sensu
Co najbardziej szokuje polaków w Stanach Zjednoczonych? Brak chodników czy nadużywanie klimatyzacji to jedne z tych rzeczy które zaskoczyło mnie, jak przebywałem w USA. A co zaskoczyło Ciebie? (
okejki 2 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Rzeczy w USA które nie mają dla nas sensu
Jest wiele rzeczy które nas szokuje jak przylatujemy do Stanów Zjednoczonych. Służba zdrowia, kultura napiwków czy system edukacji. A co Ciebie najbardziej zdziwiło?
okejki 1 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Jak pomagać w Afryce i wzruszające podziękowania.
Afryka - początek nowej podróży
okejki 4 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Polskie niewolnictwo.
Handel ludźmi w dawnej Polsce. Ile kosztował chłop pańszczyźniany? Czy polscy chłopi byli niewolnikami? Odpowiedź może być tylko jedna: oczywiście, że TAK. Oto jak w Rzeczpospolitej Obojga Narodów handlowano ludźmi. Ile kosztował chłop pańszczyźniany? Na jakie mógł liczyć warunki życia? Co mówią źródła z epoki?
4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Wody Polskie niszczą Wisłę w rezerwacie przyrody
PGW WP budują ostrogi brzegowe w rezerwacie Kępa Antonińska. Powodem jest erozja boczna lewego brzegu Wisły zagrażająca fragmentowi wału przeciwpowodziowego. Oczywiście należałoby tutaj zastosować inne rozwiązania, w celu uniknięcia ogromnego wpływu na funkcjonowanie tego fragmentu Wisły.
okejki 19 · 1 102x · komentarze 2 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Jak Wody Polskie bez sensu wydają nasze pieniądze
Remont jazu przedstawionego na filmie to jeden z wielu bardzo podobnych, które miały miejsce w ostatnich latach. Równie sensowne inwestycje na obszarze Zarządu Zlewni w Stalowej Woli przeprowadzono m.in. na rzekach Gilówce i Barcówce. Każdorazowo wydatkując w ten sam sposób setki tysięcy złotych.
okejki 221 · 18 445x · komentarze 46 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Ośmioletnia Angelina Jordan śpiewa
Angelina Jordan po raz pierwszy wystąpiła w amerykańskiej telewizji, śpiewając „Fly Me To The Moon” w programie The View w 2014 r.
okejki 17 · 1 383x · komentarze 6 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Najpiękniejsze miejsce na świecie.
Parku Narodowego Canaima, w którym znajduje się wodospad Salto Angel szczycący się najwyższym nieprzerwanym spadkiem wody na świecie : 807 metrów (udaje mi się wznieść nad niego dronem).
okejki 2 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Polsko-czeska rodzina na amerykańskiej wsi!
Krystian i Monika Węglarz są właścicielami rodzinnego gospodarstwa ekologicznego Back 2 Basics, które mieści się na 40 akrach ziemi (dzierżawią dodatkowe 80 akrów) w sercu stanu Wisconsin, zaledwie 45 minut na północ od Wisconsin Dells. Przez cały rok hodują różne gatunki zwierząt – pszczoły, indyki, kaczki i kurczaki brojlery są zazwyczaj hodowane tylko podczas cieplejszych miesię(…)
okejki 20 · 1 306x · komentarze 13 · 5 miesięcy temu