Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał skamil
Miniaturka MTV
MOMENT w Boliwii
Mówią, że Boliwia rozdarta jest na pół - albo się ją kocha albo nie. My spędziliśmy w tym kraju zbyt mało czasu, bo raptem 11 dni aby wydać jednoznaczny osąd. Z jednej strony da się odczuć, że to egzotyczne miejsce pełne tajemnic, Indian, WSPANIAŁYCH krajobrazów, dziwnych tradycji, których nie sposób zobaczyć nigdzie indziej na ziemi… Natomiast z drugiej strony, to po prostu niezad(…)
okejki 2 · 5 dni temu
Miniaturka MTV
MOMENT w Nowej Zelandii
Bardzo niskobudżetowa realizacja książek J.R.R. Tolkiena. Nieoficjalnie się mówi, że to właśnie z tej wersji garściami czerpał Peter Jackson. Ponoć da się nawet zauważyć podobieństwo w niektórych scenach. Złotego Globu natomiast nigdy nie zdobyła, ale szacunek na dzielni i uznanie WETA Studio liczą się po dziś dzień^^ MIŁEGO OGLĄDANIA!!! #NewZeland #NowaZelandia #WładcaPierście(…)
6 dni temu
Miniaturka MTV
Polska ma swój lotniskowiec! Już po udanych testach lądowania i startu
CarbonCub to taki sprytny samolocik o właściwościach STOL (short take off and landing), czyli krótkiego startu i lądowania, co w bardzo ekstremalny sposób udowodnił polski pilot lądując na barce zacumowanej na Wiśle. No szacunek, panie pilocie! PS Barka miała 72 metry długości. Samolot musiał też potem oczywiście z barki wystartować!
okejki 206 · komentarze 43 · 7 dni temu