Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał satan_clause
Miniaturka MTV
Sara X & Dragonforce - Through The Fire And The Flames
Sara X, po oszałamiającym sukcesie jej wersji "Eine kleine Nachtmusik", postanowiła podjąć bardziej "wymagające" wyzwanie - oto efekt.
okejki 4 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Zapowiedź powrotu do Twin Peaks
Kultowy serial najprawdopodobniej powróci w 2016 r. David Lynch i Mark Frost podali informacje, że pracują nad scenariuszem dziewięciu nowych odcinków serii, których reżyserem ma być Lynch. Akcja rozgrywać ma się w obecnych czasach i nawiązywać do wydarzeń z oryginalnej serii. Autorzy zapowiadają wyjaśnienie tajemnic i satysfakcjonujące zakończenie serii.
okejki 7 · 7 lat temu
Miniaturka MTV
Heavy Metalowy hołd dla historii gier video
Wycieczka po historii gier wideo przy dźwiękach heavy metalu! Przed wami 38 najbardziej znanych (kwestia dyskusyjna - przypis wrzucającego) motywów muzycznych z gier - począwszy od Ponga z 1972 r., poprzez takie legendy jak Super Mario Bros, Mortal Kombat, Medal of Honor, World of Warcraft, Civilization IV, Fallout 3, Mass Effect 2, czy Skyrim. Miłego słuchania i wspominania.
okejki 581 · komentarze 58 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Mahafsoun Metal Bellydance - March Of The Swordmaster
Okazuje się, że taniec brzucha można tańczyć nawet do metalu. W tym wypadku do kawałka "March Of The Swordmaster" zespołu Rhapsody Of Fire. więcej pod adresem: http://www.Mahafsoun.com
okejki 12 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Bill Murray i Steve Martin - czyli masochista i dentysta
Scena z filmu "Little Shop of Horrors", którego tytuł wiernie rzetłumaczono na jezyk polski "Krwiożercza Roślina".
okejki 4 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Dodatkowy bramkaż
W Brazylii w meczu 4 Ligii doszło do dość niecodziennego wydarzenia. Niespodziewanie w bramce jednej z drużyn pojawił się masażysta i obronił dwa strzały przeciwnej drużyny, po czym musiał salwować się ucieczką.
okejki 2 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Nadchodzi Daymare Town 4
Możecie na własne oczy przekonać się, jak powstają pomieszczenia nowej odsłony kultowej gry autorstwa Mateusza Skutnika. Zapowiada się, jak zwykle, rewelacyjnie :)
8 lat temu
Miniaturka MTV
The Muppets Welcome the Royal Baby
Kermit i Piggy w trakcie kręcenia nowego filmu zrobili sobie przerwę, żeby pogratulować Kate i Williamowi narodzin królewskiego potomka. oficialna strona muppteów: http://disney.com/Muppets
okejki 1 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Kot vs Szczur
Kot i szczur piją mleko z jednej miski, i, zgodnie z odwiecznym prawem natury, silniejszy dostaje więcej.
okejki 2 · 8 lat temu
Miniaturka MTV
Kaczki z nowej paczki - Luśka
Kaczki z Nowej Paczki kabaret piosenki założony w 1982 roku. Popularność grupie przyniosły piosenki takie jak "Dziubdziub", "Luśka" czy "Piosenka wariata", satyryczne cykliczne audycje radiowe "Obmowa" dla programu 3 Polskiego Radia (1984-1986) oraz liczne programy telewizyjne. Założycielami grupy byli: Andrzej Brzozowski, Mateusz Iwaszczyszyn (1982-1986), bracia Andrzej i Zbignie(…)
okejki 1 · 8 lat temu