Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał satan_clause
Kiedy napadania na sklepy uczyłeś się z filmów o Jasiu Fasoli
"Nie chcę bagatelizować powagi czynu jakim jest napad z bronią w ręku, ale ten facet zdecydowanie zasługuje, by umieścić go w światowym rankingu najgłupszych kryminalistów" - powiedział w mediach właściciel sklepu.
okejki 356 · komentarze 49 · 2 miesiące i 9 dni temu
Pijany idiota na wybiegu dla niedźwiedzi
Nagranie sprzed kilku dni z ogrodu zoologicznego w Warszawie. Pijany mężczyzna wszedł na wybieg dla niedźwiedzi. Na szczęście niedźwiedź chyba wyczuł łajno zamiast mózgu i uznał, że to jedzenie może mu zaszkodzić. Idiotę wyciągnięto i odwieziono do izby wytrzeźwień.
okejki 187 · komentarze 52 · 4 miesiące i 8 dni temu
Grzegorz Halama - Chwilówka (Official Video)
Grzegorz Halama w nowym wakacyjnym hicie, czyli Józek nad morzem. A może to Janusz...? :D
okejki 23 · komentarze 19 · 5 miesięcy i 11 dni temu
Marta Barczok - Twoje zdrowie (Official Video)
Marta Barczok jest znana internautom (chyba zwłaszcza męskiej części), jako "miss Euro 2016". Jej debiutancki utwór "Twoje zdrowie” został przygotowany z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które odbędą się w Rosji. Siostry Godlewskie z pewności mogą czuć się zagrożone...
okejki 3 · 5 miesięcy i 28 dni temu
Zderzenia magnetyków w zwolnionym tempie
Zderzenia magnetyków, czyli materiałów ulegających wpływowi zewnętrznego pola magnetycznego, dają często niesamowite efekty. Przykładowo zderzenie kulek z magnesem przypomina kostium Ironmana, który "oplata się" wokół ciała Tony'ego Starka. Zobaczcie sami!
okejki 174 · komentarze 18 · 6 miesięcy i 1 dzień temu
Legendarny "Turbadur" Marian Lichtman - hit na mundial!
Mundialowy szał trwa! Marian Lichtman, członek legendarnych Trubadurów, pozazdrościł jak widać sukcesu byłemu koledze z zespołu i postanowił zagrzać do boju naszych piłkarzy w podobnych klimatach! Minister Zdrowia ostrzega: co się usłyszy, nie da się odsłyszeć - włączacie na własne ryzyko...
okejki 10 · komentarze 8 · 6 miesięcy i 5 dni temu
Lista 33 polskich zespołów z przeszłości.
Oto wybrani artyści, którzy po latach wydają się nieco zapomniani; w radiu usłyszymy ich rzadko, o ile w ogóle. Warto jednak o nich pamiętać, gdyż ich jakość często dorównuje tym mainstreamowym, a i w oku może zakręcić się łezka. Wpisujcie swoje typy w komentarzach!
okejki 32 · komentarze 23 · 11 miesięcy i 6 dni temu
Reinkarnacja Houdini'ego
Sprytny szczeniak ucieka z klatki :)
11 miesięcy i 20 dni temu
Elektryczny supersamochód bije rekord na torze Nurburgring
Elektryczny NIO EP9 pobił rekord północnej pętli Nurburgringu - 12 maja 2017 uzyskał czas 6 m 45,900 s, co jest lepszym wynikiem od uzyskanego przez Radicala SR8LM, którego, mimo homologacji drogowej, można traktować bardziej jak auto wyczynowe. Zatem chiński supersamochód ustanowił nie tylko rekord dla pojazdów elektrycznych, ale też wszystkich modeli produkcyjnych. Należy też do(…)
okejki 37 · komentarze 29 · rok i 6 miesięcy temu
Nowe wyzwanie w necie - wystrzel długopis z cycka!
Twórczyni wielu wyzwań związanych z trzymaniem różnych przedmiotów cyckami wpadła na nowy, genialny pomysł - wystrzel długopis cyckiem! Może być dowolny długopis, ołówek czy marker, ważne, żeby poleciał z cyca! Bojowniczki, do dzieła! #PenLaunch Autorce gratulujemy pomysłowości i z niecierpliwością czekamy na nowe pomysły...
okejki 57 · komentarze 69 · rok i 8 miesięcy temu