Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał rybakowicki
Wypadek samolotu - zahaczył o pryzmę piachu
Samolot transportowy DC6, numer rejestracyjny N451CE, lądując na lotnisku Candle na Alasce zahaczył o pryzmę piachu przy pasie. Samolot został spisany ze stanu, żadna z trzech osób obecnych na pokładzie nie ucierpiała w wyniku wypadku.
okejki 137 · komentarze 43 · 18 dni temu
Obracający się wlew paliwa w B-2
Filmik pokazuje obracający się wlew paliwa w B-2. Na etapie projektu zdecydowano, że inny rodzaj maskowania mógłby powiększyć odbicie radarowe, więc zdecydowano cały wlew obrócić.
okejki 395 · komentarze 60 · 18 dni temu
Hej Alexa, potrzebujemy broni
Dobra, dzięki, a teraz pokaż więcej.
okejki 475 · komentarze 97 · 29 dni temu
ANGLIA dla KAŻDEGO, czyli JAK TAŃCZYĆ WŚRÓD BRYTYJSKICH NINJA?
Trochę tu jestem, trochę widziałem, trochę muszę pokrzyczeć. W tym odcinku patrzę na osoby, które tak jak ja przyjechały do UK i przywiozły ze sobą własne przyzwyczajenia. Niektórzy poprzywozili też własne kodeksy, prawa, a nawet dość ciekawe zachowania. Co jeszcze bardziej niektórzy przyjezdni chcieliby te zachowania wprowadzić w Anglii na stałe, jak choćby obowiązkowe tren(…)
okejki 3 · 4 miesiące i 2 dni temu
PRACOWAŁEM w BRYTYJSKICH FABRYKACH! TYLE WYGRAĆ!!!
Fabryka kwiatów - zaliczona. Fabryka warzyw i owoców - zaliczona. Fabryka mięs i sałatek - zaliczona. Fabryka mebli i poduszek - jak powyżej. Słownictwo - ostro zaburzone. Normalność i zdrowy rozsądek - nie do odzyskania. W komentarzach, oprócz klasycznych poematów na temat mojej urody zapraszam do dzielenia się Waszymi doświadczeniami z brytyjskiego rynku pracy. Udało Wam (…)
okejki 9 · 5 miesięcy i 8 dni temu
Rewal-Ninikowo lądowane/landing.
First time landing in Rewal Ninikowo, as you can see a lot of finger pointing into completely wrong direction :-D. (5x oglądano na YT)
okejki 2 · 6 miesięcy i 12 dni temu
A380 wylatuje z mgły
Samolot pojawia się nad lotniskiem Gatwick podczas podejścia do lądowania.
okejki 29 · komentarze 31 · 6 miesięcy i 14 dni temu
Awaria silnika w P51 i lądowanie w polu
Brytyjski pilot bojowy, Mark Levy, był częścią 21-osobowej formacji na dorocznym pokazie lotniczym w Duxford w Anglii, kiedy P-51, którym leciał, miał awarię silnika. Levy nagrał całe wydarzenie na dwóch kamerach, a nagraniami i swoimi doświadczeniami, podzielił się w dyskusji z Richardem McSpaddenem, dyrektorem wykonawczym Instytutu Bezpieczeństwa Lotniczego AOPA.
okejki 122 · komentarze 23 · 8 miesięcy i 22 dni temu
Robot & Scarecrow - czyli animowany romans robotów
Odrobina SF, w którym znajduje się scena i odbywają się koncerty, jednak ostatecznie w tym filmie krótkometrażowym chodzi o coś zupełnie innego.
okejki 11 · komentarze 5 · rok i 7 miesięcy temu
Piosenka z przesłaniem "Pieprzyć was wszystkich"
Zespół ALESTORM w sympatycznej i wpadającej w ucho piosence pod tytułem "Fucked With An Anchor". Możecie to puszczać swoim znajomym.
okejki 24 · komentarze 8 · rok i 11 miesięcy temu