Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał polo1981
Pięknej Loli popis gry na pianinie
Lola Astanova i jej zręczne paluszki w akcji.
okejki 201 · komentarze 92 · 9 dni temu
Jarrod Radnich - Virtuosic Piano Solo - Pirates of the Caribbean
Sheet music at http://www.bit.ly/ZngYML through Musicnotes.com! Please subscribe to this channel and go to http://www.facebook.com/pages/Jarrod-Radnich-Mastermind-Studios/173359956007657 to receive notices of new videos!! This amazing video features Jarrod Radnich playing his original copyrighted arrangement of themes from Disney's "Pirates of the Caribbean." Jarrod's performa(…)
okejki 1 · 15 dni temu
Weird stray cat outside
(79 909x oglądano na YT)
okejki 1 · 25 dni temu
The Last of the Mohicans Main Theme - Tina Guo
From my HOLLYWOOD'S GREATEST THEMES Album: http://apple.co/2ibGIJa Here is my version of The Gael (aka Main Theme from the Last of the Mohicans.) I hope you like it! The song was originally written by Scottish Singer-Songwriter Dougie MacLean and the rhythm I used for accompaniment is modeled after the original. The Gale was later adapted by Trevor Jones as the Main Theme for (…)
okejki 3 · 1 miesiąc i 24 dni temu
Bullshit Martial Art Masters, czyli mistrzowie sztuki... wciskania kitu
Wystarczy pobrać kilka lekcji samoobrony u takich mistrzów i już można powalić każdego napastnika... śmiechem.
okejki 162 · komentarze 54 · 3 miesiące i 3 dni temu
Brytyjscy policjanci w starciu z nożownikiem
Funkcjonariusze zostali wezwani do mężczyzny uzbrojonego w noże kuchenne. Ten jednak nie reaguje na wezwanie do odłożenia noży, a policjanci nie chcą posunąć się do ostateczności. Gdyby to było w USA, finał byłby z góry znany, ale tutaj musicie go sami zobaczyć.
okejki 160 · komentarze 142 · 3 miesiące i 3 dni temu
Mistrz Kung Fu z innej planety
Bruce Lee i każdy superbohater z filmów, to przy nim leszcz. To jest prawdziwy* czarodziej w garniturze. *powtarzamy - prawdziwy ;)
okejki 132 · komentarze 74 · 3 miesiące i 8 dni temu
Wielki wybuch cysterny na obwodnicy Bolonii
Na prawym pasie jednej z części obwodnicy stoi korek ciężarówek. Podjeżdża do niego cysterna, która z niewiadomego powodu nie zwalnia i wbija się się w ciężarówkę stojącą na drodze. Momentalnie wybucha pożar i pojawia się czarny dym. Jednak dopiero po pewnym czasie - gdy wokół prawie nie ma już innych samochodów - wybucha łatwopalna ciecz w cysternie. Eksplozja na nagraniu wygląda (…)
okejki 34 · komentarze 15 · 4 miesiące i 5 dni temu
Amazing Men: Best Volleyball Blocks Ever with Scott Sterling (Funny Video)
Niesamowita obrona w siaktówce
okejki 8 · 5 miesięcy i 14 dni temu
ANIMALS Being JERKS - Funny Animals Fails Compilation
Thank you so much for watching this video! I highly appreciate everyone who subscribed to FragOut, liked this video, shared it with friends and left a comment about this funny video! Social Media: Facebook: https://www.facebook.com/FragOut-140668006541584/ Twitter: https://twitter.com/FragOutMedia Google+: https://plus.google.com/u/2/110296200998277880714 More funny videos(…)
okejki 1 · 5 miesięcy i 19 dni temu