Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał piranha
Magiczna kostka, która sama się układa
Cuda, wianki, czary z mleka.
okejki 14 · komentarze 8 · 8 godzin temu
Kompilacja zdarzeń na torach.
Zestaw wypadków, i "było blisko" widziane z kabiny maszynisty.
okejki 4 · 12 dni temu
Sceny filmowe z niesamowitym dźwiękiem
Jakie znaczenie ma dźwięk w naszym odbiorze filmu? W jaki sposób buduje klimat i pomaga opowiadać historię? Które sceny błyszczą od strony oprawy audio? Jakie są filmy ze świetnie zmontowanym dźwiękiem?
okejki 1 · 12 dni temu
Kto sie zdenerwował na drukarkę
Wygląda na fana Office Space.
26 dni temu
Wojna o przegrzebki
Francuscy i brytyjscy rybacy pobili się o przegrzebki. Dla obydwu krajów są one bardzo cenne, ale Francuzów obowiązuje okres ochronny trwający od połowy maja do początku października, natomiast Brytyjczyków - nie. Francuzi twierdzą że brytyjskie łodzie, mające prawo połowów w zatoce Sekwany, niszczą siedliska przegrzebków i kiedy zakończy się okres ochronny, pozostaną im tylko marn(…)
okejki 119 · komentarze 58 · 26 dni temu
Uszkodzony flux capacitator powodem wypadku samolotu
Doc Brown znów ma kłopoty
okejki 3 · 27 dni temu
Wymiana izolatora na działającej linii 33kV
Nam dreszcze przechodzą na samą myśl, że musielibyśmy się zbliżyć do przewodu pod takim napięciem. A okazuje się, że można w takich warunkach wymienić izolator podtrzymujący druty.
okejki 27 · komentarze 10 · 1 miesiąc i 3 dni temu
Elektrownia wodna dla płaskiej ziemi
Elektrownie wodne kojarzą się albo z budową wielkich tam spiętrzających wodę, albo ze skomplikowanym systemem doprowadzenia wody z ujęcia położonego dużo wyżej. Okazuje się, że przy umiejętnym wykorzystaniu przepływu wody można zbudować elektrownię wykorzystując niewielki spadek wysokości w nizinnej rzeczce albo nawet kanale irygacyjnym. Koszt i stopień skomplikowania takiej ins(…)
okejki 147 · komentarze 32 · 1 miesiąc i 8 dni temu
Wdychanie wszystkich (prawie) gazów szlachetnych
Z pewnością nie raz słyszeliście, jak brzmi głos po napełnieniu płuc helem. I zapewne chcieliście wiedzieć, jak brzmi głos po zaczerpnięciu cięższych gazów. Cody z kanału Cody's Lab postanowił zaspokoić tę ciekawość i demonstruje zmianę wysokości głosu po helu, neonie, argonie, kryptonie i ksenonie.
okejki 20 · komentarze 14 · 1 miesiąc i 20 dni temu
Z bazaru na salony: jak marka taniej odzieży trafiła na szczyty modowego światka
Oobah Butler zasłynął wypromowaniem nieistniejącej londyńskiej restauracji na szczyt rankingu Yelp. Tym razem postanowił sprawdzić, jak trudno będzie wprowadzić tanią markę bazarowej odzieży, firmowanej przez nieistniejącego projektanta, na jedno z najważniejszych wydarzeń świata mody - Paris Fashion Week. Jak się okazało, nie było to trudne. Handlowcy z całego świata składali za(…)
okejki 26 · komentarze 6 · 2 miesiące i 28 dni temu