Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał piotrunia
Miniaturka MTV
HIMARS robi bum
Przed kilkunastoma dniami w Ukrainie pojawiły się pierwsze sześcioprowadnicowe wyrzutnie M142 HIMARS, które są na tyle zaawansowane, że odmieniły sytuację na froncie. To dzięki tym systemom (i zapewne całej masie informacji wywiadowczych od USA) przeszkolone wcześniej ukraińskie siły zbrojne mogą niszczyć znajdujące się za liniami frontu rosyjskie składy amunicji, kompletnie niszcz(…)
okejki 266 · komentarze 151 · 18 dni temu
Miniaturka MTV
Jak inwigilować protestujących?
Jednym z podstawowych praw obywatelskich jest prawo do zgromadzeń. Chroni je między innymi Konstytucja Rzeczypospolitej, ale także Europejska Konwencja Praw Człowieka oraz Międzynarodowy Pakt Praw Obywatelskich i Politycznych. W tym materiale znajdziecie informacje na temat tego, jakie metody mogą być stosowane w trakcie na przykład protestów, aby ograniczyć nasze prawo do prywatno(…)
okejki 13 · komentarze 3 · 21 dni temu
Miniaturka MTV
rusek strzela sam do siebie
Rusek strzela sam do siebie
okejki 8 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Kierowca bmw walczy o każdą pozycję
"Panu z BMW strasznie się spieszyło - wcześniej było widać, że kierowca jest nerwowy i próbowałam wyprzedać po jednym aucie. Chciał tego Pana wyprzedzić, ale bardzo chamsko chciał się wcisnąć i drugi kierowca nie chciał go wpuścić. Finalnie kierowca BMW wysiadł z auta z pretensjami. Kierowca z czarnego auta poprosił nas o filmik i prawdopodobnie poszedł na policję" - napisała auto(…)
okejki 15 · komentarze 14 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Ukraiński dron strącony przez rosyjski pocisk
Na nagraniu opublikowanym przez 45. Ukraińską Brygadę Artylerii uwieczniono moment, w którym ukraiński dron został zestrzelony przez rosyjski pocisk przeciwlotniczy po tym, jak zauważył rosyjski pojazd wojskowy i skoordynował ostrzał artyleryjski. Dron leciał nad zakładem naftowym w Połogach w Obwodzie Zaporoskim, gdy zauważył dużą liczbę rosyjskich pojazdów wojskowych. Po sk(…)
okejki 109 · komentarze 60 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
„Druga armia świata” w akcji
Tyle się kacap musiał naprzerzucać, zanim trafił swój „złoty strzał”. Nagranie z kanału АрміяInform — agencji informacyjnej Ministerstwa Obrony Ukrainy.
okejki 307 · komentarze 32 · 2 miesiące temu
Miniaturka MTV
Czym kończy się brak wódki w Rosji?
Króciutki i zabawny materiał z okazji 10 tysięcy subskrypcji. Obalam błędne przeświadczenie, jakoby w Rosji władza kończy się razem z końcem wódki. A jako bonus przypominam jak mówiono w radzieckich mediach o otwarciu pierwszego McDonalda. Sołowjow będzie jutro. Przepraszam, ale edycja "symboli szczęśliwości" i dodanie kontekstu do jego wypowiedzi trwa dłużej niż się spodziew(…)
okejki 2 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Rozmowa o wojnie w Ukrainie z rosjanką
#Яке кончене #війна_в_Україні #Путин #Симоньян Ми переможемо цю ненависну орду. Задля світової гармонії. Заради відновлення історичної справедливості. Для повернення собі нашої історії, здобутків нашої культури, спадщини предків.Заради всього святого ми їх переможемо.А найбільше: заради однієї єдиної священної мети – московська орда ніколи більше не порушить наших кордонів і не ві(…)
okejki 5 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
Jak zbudowany jest rosyjski dron?
Co można znaleźć w środku? Na przykład zwykłą lustrzankę Canona.
okejki 128 · komentarze 108 · 3 miesiące temu
Miniaturka MTV
ANTEK KRÓLIKOWSKI
TU ZAMÓWISZ U MNIE PLAN ŻYWIENIOWY / TRENINGOWY : https://www.trenujemy.pl/​​​​​​​​​ Instagram : https://bit.ly/2QxguPu​​​​​​​​​ Facebook : https://www.facebook.com/dzikimichal/... Youtube : https://bit.ly/2pg11Hv​​​​​​​​​ (376 936x oglądano na YT)
okejki 2 · 4 miesiące temu