Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał piotr19770
Miniaturka MTV
"Twój ból jest lepszy niż mój" transparent w Gdańsku.
"Twój ból jest lepszy niż mój" transparent w Gdańsku. 1.06.2020. Tydzień temu na wiadukcie na gdańskim osiedlu Zaspa pojawił się identyczny transparent.Transparent zniknął po 2 dniach.Po tygodniu ktoś go znowu zawiesił. (2x oglądano na YT)
okejki 1 · 3 dni temu
Miniaturka MTV
Północny wiatr i załamujące się fale.
31.05.2020 silny północny wiatr spowodował powstanie dość wysokich fal na wodach Zatoki Gdańskiej. (5x oglądano na YT)
4 dni temu
Miniaturka MTV
Gdańsk - drogówka poluje na piratów drogowych.
31.05.2020 na jednej z ulic Gdańsk w słoneczny niedzielny poranek na kierowców łamiących przepisy czekają "uzbrojeni" w radar policyjny funkcjonariusze gdańskiej drogówki. (17x oglądano na YT)
5 dni temu
Miniaturka MTV
Ciekawie wyglądające chmury.
Ciekawie wyglądające chmury. Gdańsk maj 2020. (2x oglądano na YT)
5 dni temu
Miniaturka MTV
Kontenerowiec kombinowany GRANDE SIERRA LEONE wypływa z GSR.
Kontenerowiec kombinowany GRANDE SIERRA LEONE wypłynął z Gdańskiej Stoczni Remontowej.Na statku zamontowano płuczkę spalin ograniczającą emisję szkodliwych związków do atmosfery. (15x oglądano na YT)
okejki 3 · 5 dni temu
Miniaturka MTV
Słynny wiadukt na gdańskim osiedlu Zaspa.
Słynny wiadukt na gdańskim osiedlu Zaspa.Wiadukt powstał w latach 70.O wiadukcie było ostatnio głośno w mediach po umieszczeniu na nim przez anonimową osobę transparentu odnoszącego się do sytuacji w radiowej 3.Na transparencie był napis:"twój ból jest lepszy niż mój". (7x oglądano na YT)
6 dni temu
Miniaturka MTV
Teren wojskowy - Gdańsk Westerplatte.
Teren wojskowy - Gdańsk Westerplatte.Idąc plażą można dojść do tablic z informacją o terenie wojskowym jeszcze do niedawna teren zabezpieczony był siatką i drutem kolczastym teraz dostęp nie jest już niczym ograniczony. (1x oglądano na YT)
12 dni temu
Miniaturka MTV
Tymczasem na wiadukcie w Gdańsku
"Twój ból jest lepszy niż mój" - transparent z tytułem "zakazanej" piosenki Kazika odnoszący się do sytuacji w radiowej trójce zawisł na wiadukcie na gdańskim osiedlu Zaspa. Takie efekty wywołuje cenzura.
okejki 149 · komentarze 75 · 17 dni temu
Miniaturka MTV
Mural poświęcony medykom w Gdańsku.
Mural poświęcony medykom walczącym z koronawirusem powstał w Gdańsku.Mural stworzył Marek LOONEY Rybowski.Mural znalazł się na jednym z przęseł estakady w Gdańsku. (9x oglądano na YT)
okejki 1 · 18 dni temu
Miniaturka MTV
Bursztyn na gdańskiej plaży.Jak szukać bursztynu?
Jedna z mniej popularnych plaż w Gdańsku Westerplatte i kawałki bursztynu wyrzucone przez fale na brzeg. (1x oglądano na YT)
19 dni temu