Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał pesymistyk
Miniaturka MTV
Dlaczego patologia ma taką popularność na YouTube?
Dlaczego patologia na YouTube jest tak popularna? Dlaczego oglądamy: DanielMagicala, Rafonixa czy Warsaw Shore? Dlaczego mają taką popularność? Skąd bierze się takie zainteresowanie? Dlaczego proste instynkty są tak interesujące?
okejki 1 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
"Prezydenci i Premierzy", nowy short GF Darwin
Wszystkie sytuacje przedstawione w odcinku nie mają na celu obrażanie niczyich uczuć ani poglądów. Jest to kanał satyryczny. Świat w nim przedstawiony jest rzeczywistością alternatywną do naszej.
okejki 13 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Jak działały pistolety świetlne?
Dużo powiedziano na temat tego, że pistolety świetlne nie działają na współczesnych telewizorach, bo te wykorzystują "inną technologię" niż dawne ekrany kineskopowe. Ale nie jest to raczej wyczerpująca odpowiedź. W tym materiale autorzy spróbują nie tylko prostym językiem wyjaśnić jak zapper "widział" w co celujemy, ale też określić, które elementy uniemożliwiają jego wykorzystanie(…)
okejki 216 · komentarze 6 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Max Payne [PC] -- Retro
To Payne! Perypetie gliny, który na własną rękę zniszczyć chce gangsterski światek były w 2001 roku na ustach wszystkich graczy. Nietuzinkowy sposób opowiadania historii mieszał się z klasyczną strzelanką i stylistyką neo-noir. Efektem jest sztandardowy przykład "drugiej fali" gier akcji. Pierwszej generacji strzelanek próbujących wyjść poza standardowe ramy bezrozumnej jatki. Tak,(…)
okejki 4 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Jak daleko znajdują się najbliższe gwiazdy?
Cody z Cody'sLab przedstawia to na modelu w skali 1 do 200 miliardów.
okejki 1 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
Następne 5 ciekawych wirusów komputerowych
Podczas gdy setki firm na świecie ponosi konsekwencje ignorowania próśb o aktualizowanie oprogramowania, my wspominamy teraźniejsze i przeszłe przypadki komputerowych choróbsk.
okejki 124 · komentarze 23 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
"Jedyna" polska konsola do gier - Gra Telewizyjna TVG-10
Choć czasy komunizmu nie są zazwyczaj utożsamiane z postępem, to właśnie wtedy mogliśmy pochwalić się wieloma interesującymi osiągnięciami w dziedzinie technologii. W Polsce powstawały potężne komputery, ale i... konsole do gier! TVG-10 produkowane przez firmy Elwro i Ameprod uważane są za jedyny przykład rodzimego, masowo produkowanego sprzętu do grania.
okejki 205 · komentarze 50 · 5 lat temu
Miniaturka MTV
WARDĘGA WAS OSZUKAŁ
Oryginalny film: POLICJANT CHCIAŁ MNIE UDUSIĆ: https://www.youtube.com/watch?v=nndN1ZdQoCQ
okejki 1 · 6 lat temu
Miniaturka MTV
Rayman - Retro
Mimo iż jego krainie groziła zagłada, zawsze wesoły Rayman z uśmiechem na twarzy stawał w 1995 roku naprzeciw zagrożeniu. Sześć światów, przepiękna grafika i wyśrubowany poziom trudności gwarantowały długie wieczory przy komputerze lub konsoli.
6 lat temu
Miniaturka MTV
Jaki kolor ma Mario? Parę słów o barwach NES-a | arhn.edu
Wydawać by się mogło, że kolor to sprawa bardzo oczywista. Jak wygląda Mario każdy widzi. W czasach pionierów gier wideo nic jednak nie było proste, więc oczywiście nawet rzeczy tak błahe jak ogrodniczki hydraulika wymagają zawiłego wyjaśnienia.
okejki 100 · komentarze 14 · 6 lat temu