…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał pawel16
Miniaturka MTV
Pamiętniki z wakacji - Beatka uczy plywac Henia
Po udanej kolacji przyszedł czas na naukę pływania. Przy okazji poziom mórz i oceanów podniósł się o 5 cm.
okejki 19 · przed dinozaurami
Udana główka Bogdana Wenty
Mecz Polska - Dania, wygrany przez naszych szczypiornistów 27 : 26 w którym nasz trener pomagał swoim zawodnikom jak tylko mógł.
okejki 1 · przed dinozaurami
Iluminacja Świetlna - 93 rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego
Widok z helikoptera na iluminację świetlną przygotowaną przez Wiarę Lecha z okazji 93 rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego.
okejki 2 · przed dinozaurami
Johnny Bravo i matematyka
Johnny pokazuje nam próbkę swojego geniuszu matematycznego.
okejki 740 · 78 273x · komentarze 52 · przed dinozaurami
THIS IS SKAJPA!
Nie tylko Kożuchowska wpada w szał gdy słyszy o skajpaju.
okejki 5 · przed dinozaurami
Gienek Loska - X Factor
Genialne wykonanie utworu przez Gienka. Czy ma szanse wygrać ten program? Oceńcie sami!
okejki 11 · przed dinozaurami
Mechanicy Forda vs. cztery kobiety
Ekipa z Top Gear postanowiła zrobić test. Czy mechanikom Forda uda się wymienić kilka części w samochodzie szybciej niż dziewczęta wyszykują się na imprezę?
okejki 505 · 46 532x · komentarze 77 · przed dinozaurami
Wiadukt Show
10.10.2009 r Bolesławiec, otwarcie nowo odremontowanego wiaduktu, jednego z najdłuższych tego rodzaju w Europie. Świetny pokaz świetlny.
Drew McFedries - Tomasz Drwal
Piękna walka naszego rodaka występującego w UFC
okejki 3 · przed dinozaurami
Kontuzja Marcina Wasilewskiego, mocne...
Podczas meczu ligi belgijskiej pomiędzy Anderlechtem Bruksela, a Standardem Liege (1:1), w 25 minucie piłkarz Standardu Axel Witsel w brutalny sposób zaatakował nogi polaka, w efekcie otwarte złamanie i prawdopodobnie przerwa przez co najmniej 10 miesięcy.