Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał nicek_
Miniaturka MTV
Wyciskacz łez w brytyjskim "Mam talent"
Wiadomo jak często się trafia w "Mam talent" wszelkiego rodzaju wyciskacze łez, tu jest kolejny, jednak tutaj młodzież się postarała i zrobiła coś naprawdę fajnego.
okejki 20 · komentarze 9 · 6 dni temu
Miniaturka MTV
Korwin restartuje system (Windows XP)
Janusz Korwin-Mikke resetuje system na żywo ( PolsatNews ) Film powstał w celach humorystycznych, nie ma na celu ośmieszenia osób trzecich oraz samego Janusza Korwin-Mikke.
okejki 3 · 6 dni temu
Miniaturka MTV
Szymon Smorąg - po tym wywiadzie przestaniesz się z niego śmiać
Nie warto oceniać książki po okładce, a Szymon jest tego najlepszym dowodem. Nie powinniśmy dawać zgody na hejt, szczególnie ten w najokrutniejszej postaci! Poznajcie jego historię.
okejki 185 · komentarze 49 · 1 miesiąc temu
Miniaturka MTV
Nowoczesna Alexa
Jak widać Aleksa dostała aktualizację od Stonogi
okejki 4 · 4 miesiące temu
Miniaturka MTV
Jeleń nokautuje motocyklistę we Wrocławiu
Jak relacjonuje autor nagrania, motocyklista po wypadku był nieprzytomny, ale oddychał. Na szczęście okazało się, że jedna z osób, które się zatrzymały jest lekarzem, natychmiast wezwano także karetkę, po przyjeździe której poszkodowany odzyskał przytomność. Mimo że wypadek wyglądał bardzo groźnie, 42-letni motocyklista nie odniósł poważniejszych obrażeń. Skończyło się na strachu i(…)
okejki 205 · komentarze 96 · rok temu
Miniaturka MTV
Kobieta bierze się za recenzje monitora gamingowego
Kobieta wzięła się za recenzje monitora gamingowego. O dziwo,krótko, zwięźle i na temat przez co filmik stał się wciągający. A może to zasługa jej głosu? E. tak czy inaczej i bez pokazanych cycków wart obejrzenia.
rok temu
Miniaturka MTV
Testy wydajnościowe taniego komputera dla gracza | Komputer do gier za mniej niż 2000 pln
Siemacie ! Jest to film z testów wydajnościowych i użytkowych taniego komputera dla gracza, komputer został zbudowany przez małżeństwo geeków prosgramistów za niecałe 2000 złotych :) Enjoy ! (1x oglądano na YT)
rok temu
Miniaturka MTV
Testy wydajnościowe taniego komputera dla gracza | Komputer do gier za mniej niż...
Siemacie ! Jest to zwiastun z testów wydajnościowych i użytkowych taniego komputera dla gracza, komputer został zbudowany przez małżeństwo geeków prosgramistów :)
okejki 2 · rok temu
Miniaturka MTV
Kobieta opowiadająca o budowie komputera dla gracza, trochę ASMR
Siemacie Potworki ! Wraz z żoną wpadliśmy na pomysł stworzenia januszowego kanału technologicznego. I jest nasz pierwszy pełny film o budowie taniego kompa:) głos odrobine jak ASMR, dajcie znać czy się podoba i mam dalej nad tym pracować bo warto czy porzucić temat :)
okejki 1 · rok temu
Miniaturka MTV
Janusz bierze się za składanie kompa
Nie wiem jakim cudem na trafiłem bo chyba poza autorem i mną to nikt tego jeszcze nie obejrzał(sądząc po liczbie wyświetleń) co prawda jest to tylko zwiastun ale zapowiada się ciekawie
rok temu