Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Polecane
Najpotworniejsze w tym tygodniu
Najaktywniejsi na Monster TV
Miniaturka MTV
Niemiecka stacja ratownictwa morskiego
To dlatego warto uczyć się języków obcych.
okejki 46 · komentarze 42 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Piłka nożna biurowa
Magik piłki... no właśnie jak nazwać tą dyscyplinę? Futbol stołowy? Biurowe kuleczki? Nieważne co to jest, ważne że facet dokonuje niemalże cudów.
okejki 29 · komentarze 110 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Ukryta Kamera: Blondynka
Komu chciałbyś bardziej pomóc? Cygańskiej rodzinie żebrzącej o kasę, szerbatemu dziadkowi zbierającemu na winko czy może długonogiej seksownej blondynce? Tylko się nie zdziw, kiedy wzruszona twoim zaangażowaniem będzie chciała ci podziękować...
okejki 137 · komentarze 73 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Ukryta Kamera: Drapu, drap
Praktyczny kurs psychologii społecznej - jak ludzie reagują kiedy ktoś im rysuje samochód? Jakich doświadczajów stanów emocjonalnych i jak się to przekłada na ich zachowania?
okejki 34 · komentarze 47 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
DJ Jarek and Edzia Remix Dąbrowski Mazurek
Kto powinien wystąpić przed pierwszym meczem polskiej reprezentacji? Nie, nie Doda, nie Maryla Rodowicz, nawet nie zespół pieśni i tańca Mazowsze... Proszę państwa, oto pojawił się nowy duet na miarę Sony i Bono, Bolka i Lolka.... proszę państwa, oto Piękna i Bestia, po raz pierwszy razem przy mikrofonie! Zanosi się na niezłe turnee.
okejki 29 · komentarze 105 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Słynny Daniel Chesterfield
Pierwszy magik, który jest w stanie rozwalić Davida Copperfielda małym palcem u stopy... Zwalające z nóg popisy, które wydają się być niemożliwe do realizacji, a jednak działają... przenieś się w krainę cudów, która wydaje się nie istnieć w rzeczywistości, a jednak ją zobaczysz.
okejki 26 · komentarze 139 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Jak oglądać porno w pracy?
Przyjemność towarzysząca tej czynności bywa czasem silniejsza od potrzeby właściwego zachowania się w obecności szefa, współpracowników lub co najgorsze ŻONY! To może skończyć się tragedią - rozwodem lub zwolnieniem. Jak zatem nie podpaść im z kretesem? Oto nowy wynalazek od amerykańskich naukowców.
okejki 39 · komentarze 47 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Eksperyment z Pepsi i Mentosami
Pamiętasz? Bierzesz dużą butelkę Pepsi, wrzucasz do niej paczkę mentosów i za chwilę masz wielkie bum i fontannę strzelającą w górę. Wyobraź sobie, że ten patent postanowili wziąć pod lupę dwaj szaleni naukowcy, którzy stwierdzili, że zrobią z tego fontannowy szoł... 500 mentosów i 100 butelek Pepsi Light...
okejki 39 · komentarze 120 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Napad na bank
Nudzisz się? Kup pończochę, założ na głowę, pójdź do sklepu, poproś o kilo mąki... i obserwuj z dumą co się dzieje dookoła. To program TV, a niemalże eksperyment badawczy z psychologii społecznej - jak myślisz jak ludzie reagują na osobę z pończochą na głowie? UWAGA! Wciąga - nawet nie myśl o tym, że powtórzyć ten eksperyment w osiedlowym sklepie czy lokalnej Biedronce (no chyba, (…)
okejki 25 · komentarze 75 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Kolumbijska bramka Kuszczaka
Najlepszy gol Mundialu, który nawet się nie zaczął! Ten gol przejdzie do historii polskiej piłki nożnej tak samo jak gol, który w latach 80 strzelił polski bramkarz, słynny Józek Młynarczyk albo słynny gol samobójczy bramkarza Jojko. Tomku, współczujemy, ale cóż, co się stało to się nie odstatnie... miejsce w składance Best Football Kicks of XXI Century masz zapewnione.
okejki 117 · komentarze 234 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Singing in the rain - wersja 2000
Deszczowa piosenka. Fajna wersja.
okejki 30 · komentarze 85 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Wtopy cheerleaderek
...czyli tych pań z pomponami co podniecają publiczność przed meczami.
okejki 16 · komentarze 38 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Piękne polskie słowo na K
Jest takie słowo, które potrafi wyrazić niemal wszystko. Nie ma uczucia, którego to słowo by nie wzmocniło, nie ma zdania, któremu nie dodałoby uroku... poza tym, ono samo ma swój niepowtarzalny wdzięki. Ladies and gentelman - oto słowo na K
okejki 62 · komentarze 146 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Polski mól książkowy
Typowy fanatyk dobrej lektury do poduszki i nie tylko.
okejki 79 · komentarze 81 · przed dinozaurami
Miniaturka MTV
Atakują klony
Big Cyca teledysk, którego nikt nie chce puszczać w mediach, z całą pewością z innego powodu, niż to, że bohaterem tego utworu są dwaj bracia co ukradli kiedyś księżyc, a teraz kombinują coś dużo grubszego. Niektórzy mówia o nich, że Kaczory.
okejki 140 · komentarze 492 · przed dinozaurami